Şok 23 Kasım 2016 aktüel ürünleri bu hafta kataloglarında 23 Kasım - 29 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan fırsatlar sizlerle. Bu sayfanın ilk ürünü ise Sinbo mini Infrared ısıtıcı ve fiyatı ise 34,90 TL. Pek çok özelliği bünyesinde barındıran bu ürün 2 yıl da garantili. Bir diğer ürün ise Omak elektrikli battaniye ve fiyatı ise sadece 24,90 TL. Ayrıca bu sayfada Sinbo SBS-4429 dijital baskül 19,90 TL'den, Klozet kapağı/çocuk adaptörlü 19,90 TL'den ve Masfallı duş seti ise 9,95 TL'den sizlerle buluşuyor. Şok aktüel ne çok merak edilen sayfalarında metal bölmeli deterjan kutusu 19,90 TL olarak satılırken Handy Bulb portatif ledli ampul 3’lü 9,90 TL olarak müşterisi ile buluşuyor. Kapı arkası tekli askı 6,95 TL olarak sizlerle olurken canlı çiçek orkide ürünü 24,90 TL fiyatı ile tüm çiçekseverleri Şok'a bekliyor. GoKidy sesli peluş 19,90 TL olarak sunulmuş ve bu ürünü aldığınızda masal kitabı hediyesi de sizin oluyor. GoKidy modacı kızlar 4,95 TL'den, GoKidy kutulu iş araçları 4,95 TL'den, GoKidy gülen yüzlü tekli top 2,00 TL ve son olarak ise Tonilato tüy toplayıcı yedekli 3,95 TL'den bu hafta Şok Market aktüel ürünlerinde sizlerle oluyor. Daha fazlası ise görsellerde yer alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2016 tarihinde, ŞOK 23 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...