ŞOK 23 Kasım 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|20 Kasım 2022|2 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 23 Kasım 2022 fırsatlarında haberler sevindirici. Şok 23 Kasım 2022 aktüel bu hafta indirimlerinde yer alan harika ürünler listeleri dolduruyor. Şok Market aktüel kataloglarında bulunan detaylara derinlemesine inmek adına Aktüel Ürünler incelemesindesiniz. İşte merak ettikleriniz ve yanıtları:

Şok Aktüel bu yılın kasım ayında müthiş indirimlere imza attı. Tasarımlarında değişikliği seven Şok, yeni kataloğu olan 23 Kasım Şok kataloğunda yepyeni bir katalog tasarımıyla müşterisini karşıladı. Bu tasarım, yeni Şok sloganı ve müthiş indirimlerle dolu Şok 23 Kasım 2022 çarşamba katalogları için sayfayı kaydırın, Aktüel Ürünler incelemesi başlıyor.

Şok 23 Kasım 2022 aktüel ürün kataloglarında yer alan ve 2022 yılının üçüncü kasım kataloğu olan bu indirim sunumu yepyeni tasarımıyla “ŞOK Seviyoruz” sloganıyla geliyor. Şok Market yeni sloganı olarak kullanmaya başladığı “Çarşamba fırsatlarını Şok seviyoruz.” ve türevi tamlamalar epey akılda kalıcı olmuş. Bu sloganla birlikte değişen katalog başlığı da çok daha net ve güzel olmuş. Peki ya ürünler? Bu haftanın ürünleri neler? İşte bu sorunun yanıtı incelememizde ve kataloglarda. Başlıyoruz:

ŞOK, yeni tasarım kataloglarında seveceğinizi düşündüğü fırsatları listelemiş. Yüksek kaliteli ve yumuşak doku kumaşlı pamuklu scotch çift kişilik battaniye ürünü 139,95 TL fiyatla raflarda yer almayı kesinleştirdi. 100% pamuk ve kışlık kumaşla gelen tek ve çift kişilik seçenekleri olan pazen (flanel) lastikli çarşaf ise indirimli fiyatıyla dikkat çekmekte. Erkekler ve kadınlar için terlikler sunan Şok 23 Kasım kataloğu bu ürünleri ise 44,95 TL’den sunmuş. Baskılı tek kişilik ve çift kişilik yorgan ürünlerinde de indirimler sunan market sonraki ürünlerinde oyuncaklar a yer vermiş. Çocukları da sevindirmek gerek, peki çocuklar için ne var 23 Kasım Şok kataloglarında? Pilsan eğitici & öğretici master bloklar var. Barbie öğretmen bebek var. Play-Doh oyun hamuru var. Hot Wheels mega bloks araçlar var. Gokidy oyun hamuru seti var. Daha ne olsun değil mi…

Yeni Bim Kataloğu> Bim 25 Kasım

Şok Aktüel, ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla satacağını duyurduğu aktüel kataloglarını nihayet yayınladı. Şok 23 Kasım 2022 fırsatlarının beyaz eşya ürünleri ile başlayan, bilgisayar ve çeşitli elektronik aletlerle devam eden sayfasında 29 Kasım 2022 tarihine dek geçerli olan detayları şöyle devam ediyor: Bu hafta Asus taşınabilir bilgisayar 12799 liradan 6 taksit avantajıyla birlikte Şok online platformlarında sizlerle olacak. Bununla birlikte notebook çantası, çok amaçlı çanta düşük fiyatıyla Şok 23 Kasım fırsatlarından olacak. Aktüel ürünler arasında ısıtıcı, rende makinesi, epilatör, saç maşası gibi ürünler de satılacak.

Aktüel Ürünler incelemesinde temel tüketim ürünleri ve atıştırmalıklar çarşamba günü müşterisini bekleyecek. Sadece şok markette olan markalar, tanınmış ve bilinmiş olan pek çok kaliteli marka, sürpriz indirimlerle dolu ürünler 23 Kasım 2022 şok indirimlerinden nasibini alıyor. Bunlarla birlikte temel tüketim ürünleri kapsamında temizlik ürünleri de indirime girecek. Siz de Şok 23 Kasım 2022 aktüel ürünler kataloğunu sayfa devamında inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için Şok Market resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz. İndirimli ve güzel günler dileriz.

ŞOK 23 KASIM 2022 KATALOĞU

Şok 23 Kasım 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 23 Kasım 2022 Aktüel Kataloğu Tekstil Ürünleri Şok 23 Kasım Online Özel Fırsatlar Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 20 Kasım 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 28 Kasım 2022 | 12:44 .

Aramalar:

“ŞOK 23 Kasım 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum