ŞOK 24 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL, Şok Hafta Sonu|19 Ağustos 2019|0 Yorum

Şok aktüel hafta sonunda yine adından yıldızlı harfler ile bahsettiriyor. Şok 24 Ağustos 2019 hafta sonu aktüel ürünlerinde neler olduğunu merak eden Şok takipçilerinin adresi yine Aktüel Ürünler oldu. Bu haftanın en önemli indirimlerinden pek çoğunu sunan Şok’ta neler var ve hangi ürünler indirimde, yanıtı burada sizlerle oluyor.

Şok 24 Ağustos aktüel ürün kataloglarının neler sunacağı konusu uzun süredir merak edilenler arasında idi. Sosyal medyada ve özellikle Instagram’da sıkça sorulan ve yanıtı aranan bu katalog ürünlerini Aktüel Ürünler sizlere için buldu. Üstelik bulmakla da yetinmeyip bir de üstüne tüm detayları sunarak yine en iyisi olduğunu kanıtladı. Şimdi sizler için hazırlanan ve ŞOK aktüel hafta sonu katalogları neler, hangi ürünler şok aktüel katalogları ile gelecek, 24 Ağustos şok aktüel ürünleri neler gibi soruların yanıtını paylaşalım.

ŞOK aktüel raflarını süsleyecek ve indirimleri her kesime yayacak hafta sonu indirimlerini aktarmaya başlıyoruz. Burada 24 ağustos görselinde yer alan detayları ve bu görseli göreceksiniz. Alışveriş yapmak için Şok’ gitmeli ürünleri oradan almalısınız. Bildiğiniz gibi Şok market müşteri memnuniyetini önemser. Bu yüzden 24 ağustos ürünlerini görmeye gittiğinizde mutlaka ürünler hakkında eleştirileriz varsa yapınız yoksa ise mutlaka ürünleri öneriniz.

Hafta sonu aktüel ürünleri kapsamında gelen bu hafta indirimleri arasında neler var bakalım ve tek tek açıklayalım. Öncelikle Şok hafta sonu kataloglarının bu sayısı 24 Ağustos 2019 ile 27 Ağustos 2019 tarihleri arasında gelecek. “Evin ihtiyaçları Şok ucuz ” sloganı ile gelen sayfada pek çok özel kampanya da yer alacak. İlk üründe 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere Palmolive duş jeli yer alacak. https://aktuel-urunler.com adresinin incelemesine takılan diğer üründe ise yine 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan Pepsi/Yedigün de 26-27 ağustos tarihlerinde Şok’ta yer alacak. Bu haftanın Şok aktüel detayında 3 kişilik salıncak da 225 TL fiyatı ile gelecek. Fresco kilitli saklama kabı çeşitleri de LAV markalı olarak sizlerle… Bu haftanın diğer ürünlerinde plastik bardak 10’lu olarak, karton bardak 10’lu olarak kağıt bardak 50’li olarak ayrıca sizlerle… Körüklü jelatin pipet ürünü de Şok markette hafta sonunda 24 ağustos günü müşterisi ile buluşacak. Gözlü plastik tabak, kağıt tabak gibi ürünler de ayrıca Şok’ta… Katalog görseli ve yeni indirimler ile devam edelim.ŞOK 24 Ağustos 2019 | ŞOK Aktüel

sok-24-agustos-2019-aktuel-urunler-katalogu

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 19 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:42 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.