ŞOK 24 Mart 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK AKTÜEL|21 Mart 2021|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Tek tek site dolaşmaya gerek yok. Şok 24 Mart 2021 aktüel katalogları için incelemeler burada. Hazırlayacağınız alışveriş listelerinde Şok aktüel ürünlerine de yer açın. 24 Mart 2021 Çarşamba günü önemli indirimler ve kampanyalar var. Alışveriş listeleri haberlerimizde detaylıca anlattığımız Şok listelerinin yeni sayısı olan 24 Mart – 30 Mart sayısına gelin hep beraber yakından bakalım.

ŞOK aktüel 24 Mart 2021 kataloğunda alışveriş listelerinde önemli yerler edinecek olan pek çok fırsat ve kampanya sunuldu. Şok Market tarafından sunulan bu katalogların sloganı “Aman Kaçırma” olarak dikkat çekerken ürünler üç yeni aktüel sayfadan meydana geldi. Bu haberimizde her sayfayı tek tek inceleyeceğiz ve detayları ele alacağız. Başlıyoruz:

.
.

ŞOK 24 Mart 2021 Aktüel Kataloğu – Aktüel Ürünler

24 Mart 2021 Şok aktüel kataloglarında bulunan indirim listeleri üç sayfadan oluşuyor. Şok aktüel ilk sayfada Gamer özel ürünler ile tüm oyunseverleri memnun etmek için harekete geçmiş görünüyor. Bu anlamda ilk sayfa incelmemesi ile başlıyoruz. Rampage markalı olarak gelen 1ms tepkime süresi ve 144 Hz yenileme hızına sahip 23.8” oyuncu monitörü RM-344 ürünü 1499,00 TL’den bu hafta Şok’a geliyor. IPS panele sahip üründe Full HD ekran çözünürlüğü var. FREESYNC TEKNOLOJİSİ de bulunan ürün için Şok 6 taksit imkanı da sunmuş. Diğer ürüne de bakacak olursak tam yatar mekanizmaya sahip PU deri’den imal edilen kumaşı ve kafa yastığı – bel desteği imkanı bulunan KL-R99 X-Jammer oyuncu koltuğu 1099,00 TL’den sizlerle. Son yılların trend oyncu ürünlerinden gökkuşağı aydınlatmaya sahip oyuncu kulaklıkları bu hafta Şok’ta. 99,90 TL’den satışı beklenen ürün RM-K27 X-Jammer olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bir oyuncunun olmazsa olmazı oyuncu mouse pad ürünü de 29,95 TL’den sizlerle. Geçtiğimiz haftalarda Gamer haftasında benzer ürünler ile karşımıza çıkan Şok yine bu ürünleri satarak kaçıranları memnun etmeye hazır! İlk sayfanın diğer yarısında ise lüks çalışma masası 2 yıl garantisi 36mm üst tablası ile 249,00 TL’den sizlerle. Silinebilir dokuma kumaştan yapılan ada ikili koltuk da 299,00 TL’Den Şok Market’e geliyor. İlk sayfada kadın spor ayakkabı 34,95 TL’Den, erkek spor ayakkabı ise 39,95 TL’den bu hafta sizlerle. Kadın performans spor taytı 19,95 TL olarak, erkek ayakkabı kutusu 9,99 TL ve kadın ayakkabı kurusu 8,99 TL’den yine 24 Mart 2021 Şok aktüel kataloglarında sizlerle. Sayfanın son ürünlerinde ise büyük boy valiz, orta boy valiz ve kabin boy valiz sırasıyla 109,00 – 99,00 ve 85,00 TL fiyatları ile Şok Market’te.

ŞOK 24 Mart 2021 – 30 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli kataloğun ikinci sayfasına da detaylıca bakalım. AKSU’dan gelen indirimli ürünlerde bu hafta döküm basık tencere, döküm kare tepsi, döküm derin tencere ve döküm tava var. Hepsi 5mm kalınlığa sahip olup tepsi hariç diğer ürünlerde paslanmaz çelik kulplar var. Şok aktüel 24 Mart 2021 kataloğunun devamında mutfak ürünleri sizlerle olmaya devam ediyor. Titiz prexis yağlık, çift renk süzgeç, erzak kabı çeşitleri sizlerle. İç dış sırlı toprak tencere, 3lü saklama kabı, buzdolabı düzenleyicisi, tezgah üstü kaşıklık, ve büyük nihale bu haftanın Aktüel Ürünler kataloğunda sizlerle. Tekstil ürünleri arasında embos pamuk taban halısı çeşitleri, jakarlı yüz havlusu ve ayrıca el havlusu, yastık koruyucu, plastik elbise askısı, desenli çarşaf takımı da sizlerle. Şok 24 mart 2021 kataloğunun üçüncü sayfasında bulunan fırsat listelerinde evinizin ihtiyaçları için gerekli pek çok gıda ve temizlik ürünü de indirime girecek. Atıştırmalıklar, temizlik ürünleri, çay ve bebek bezi ürünleri de indirime girecek. Ayrıca çeşitli deterjanlarda %20 indirim ve 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli Pril sıvı bulaşık deterjanında önemli fırsat sizlerle. Şok aktüel ürünleri 24 Mart 2021 fırsatlarını kısa kısa ele aldık. Görseller yardımı ile daha detaylı incelemeler yapalım. Ayrıca ve son olarak ise sokmarket. com. tr ‘den en doğru ve net detayları da incelemenizi öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

24 Mart 2021 Şok Aktüel Kataloğunda Neler var?

ŞOK 24 Mart 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Kataloglar

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 21 Mart 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...