ŞOK 26 Haziran 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|23 Haziran 2024|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 26 Haziran 2024 kataloglarıyla indirime giren ürünler geç de olsa ilk kez yayında. Şok Aktüel indirim katalogları bu çarşamba gelecek olan fırsatlarını ortaya çıkarırken Şok takipçilerinin meraktan gözü Şoklarda kaldı. Detaylarıyla yeni haftaya yakından bakmak için acele edin, başlıyoruz:

Şok Aktüel indirim listeleri kesinleşti. Şok 26 Haziran 2024 kataloglarında bu çarşamba birbirinden değerli fırsatlar büyük avantajlarıyla yayınlandı. Herkesin meraklı bekleyişinin yanıt bulduğu Aktüel Ürünler incelemesiyle fırsatları tek tek ele alalım…


Şok 26 Haziran 2024 kataloglarıyla indirim listelerine konu olan fırsatlar ilk kez detaylanıyor. Şok Aktüel fırsat ürünlerinde yer alacak olan kampanyalı fiyatlar herkesi memnun edecek. Haftanın ilk ürününde Arzum Cyclone süpürge 2.999 tl fiyatıyla ve peşin fiyatına 6 taksit avantajıyla 4 yıl garantili olarak satılacak. Dikey elektrikli süpürge de 999 TL adet fiyata sunacak olan market seramik tabanlı ütü yine 999 TL olarak sizlerle buluşturacak. Saç kurutma makinası ise 699 TL fiyatıyla bu haftanın önemli indirimler arasına girecek. Sinbo halı koltuk yıkama makinesinde ise 2.500 adet stok sınırı ve 3.499 TL fiyat sizlerle buluşacak. Fonksiyonel batarya ucu 49,95 liradan ve fonksiyonu esnek eviye borusu 149 liradan müşterisi karşısına çıkacak olup duş başlığı setinde 149 tl fiyat bulunacak. Ayrıca duş başlığı seti farklı ve daha basit olarak 69,95 TL fiyatıyla her bütçeye hitap edecek. Şok 26 Haziran 2024 kataloglarında bulunacak olan baskılı pencereli hurç 54,95 liradan, baskılı baza 6 hurç maxi yine 54,95 liradan satılacak. Pek çok hurç için farklı fiyat ve farklı kullanım amacı Şok Aktüel raflarında bulunacak. Ayrıca bu hafta 3 bölmeli saklama kabında 49,95 TL fiyat ve oval erzak kabında 59,95 tl fiyat sizleri bekleyecek. Paşabahçe markalı su bardağı ve çay takımı için ise uygun fiyatlar bulunacak. Şok kataloglarında bir başka sayfada hasır sepet ürünleri çeşitli boy ve fiyat seçenekleriyle sunulacak. Bunların yanı sıra Amerikan servis bir gün kapı önü paspası, organizer kutu gibi işinizi kolaylaştıracak ürünlerde de indirimler yer alacak. Kaktüs bardak setinde 199 TL fiyat sunacak olan market kaktüs desenli mug termos için 299 tl fiyatı sunacak. Kaktüs seramik aksesuar 39,95 liradan ve cam kavanoz kaktüs farklı boyut seçeneklerine sahip olarak farklı fiyatlarla raflarda olacak.

Şok Aktüel kataloglarında beklenen fırsatları yeni kampanyaları anlatmaya devam ediyoruz. Şok 26 Haziran 2024 kataloglarında bulunan indirimli ürünlerde kasada 25 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak süper indirimler kataloglarda açıklandı. Bu indirimler arasında süt, ton balığı konservesi, Ülker çizi kraker, ıslak havlu ve yumuşatıcı çeşitleri yer aldı. Sunulan indirimler 25 tl ve özel alışverişlerde geçerli olmak üzere pek çok fırsatı sunacak ayrıca bingo deterjan ara sıra değil hep ucuz olarak 299 liradan 10 kg paketiyle satılacak. Bu hafta artan sinek ve böcek sorunundan kurtulmak için raid markalı haşere kovucular indirim listelerine girecek. Ek olarak pek çok kişisel temizlik ürünü şampuan ve deodorant gibi ürünlerde de fırsatlar sizlerle olacak. Çocuklar için bebek bezleri, çamaşır yumuşatıcıları, çamaşır deterjanları ve şampuanlarda da indirimli fiyatlar raflarda bulunacak. Genel temizlik için gerekli olan çamaşır suyu, sprey temizleyiciler, kireç çözücüler, bulaşık makinası tuzları ve bulaşık makinesi yıkama tabletlerinde de indirimler bilindik markalarla sürecek. Şok 26 Haziran 2024 Kataloglarında yer alacak olan temel gıda ürünlerinde ise öncelikle süt ve süt ürünleri bulunacak. Bunların dışında piyale un, kahvaltılık gevrekler, zeytin, bal gibi ürünlerde de büyük fırsatlar yaratacak. Ayrıca atıştırmalıklar yine Şok Aktüel kataloglarının vazgeçilmez ürünler arasında yerini alacak. Çok daha fazla fırsatın yer aldığı ve şok ekstra ürünler adıyla sunulan diğer katalogları da resmi şok market internet adresinden ve resmi kataloglardan öğrenebilirsiniz. Nihai bilgi bu kanallardan öğrenmenizi tavsiye ederiz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 26 HAZİRAN 2024

Şok 26 Haziran 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel 26 Haziran 2024 Kataloğu Yeni İndirimli Fırsatları

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 23 Haziran 2024 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“ŞOK 26 Haziran 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...