ŞOK 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|24 Ocak 2022|7 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 26 Ocak 2022 kataloglarıyla kesinleşen fırsat listeleri yeni kampanya döneminde merakla beklenen ürünlerini açıkladı. Şok Aktüel kataloglarında yer alacak olan fırsat ürünleri ile muhteşem fiyat ve ürünler raflarda yerini almak için hazırlandı. İşte bu haftanın Şok Çarşamba kataloğu hakkında tüm merak edilenler:

Şok Aktüel 26 Ocak 2022 kataloglarında beklenen fırsatlar dört sayfada yer aldı. İçerisinde onlarca fırsat bulunan bu dört aktüel sayfada iki sayfa internete özel olarak gelirken diğer iki sayfada Şok Market rafları için hazırlandı. Peki ne var bu yeni listelerde, hep birlikte Şok kataloglarını ele alarak fırsatlara yakından bakalım. Tüm Aktüel Ürünler arasında en ucuzunu ve kalitelisini bulalım ve alışveriş listemize yazalım. Başlıyoruz…

ŞOK Aktüel 26 OCAK 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin Çarşamba fırsatlarını getiren Şok Market ile kampanyalar herkesi Şok etmeye hazırlanıyor. İçeriğinde önemli fırsatlar bulunan ŞOK kataloğunda kaçırılmaması gerekenler var. Şok 26 Ocak 2022 kataloglarında bulunacak olan fırsatlar arasında neler var detaylıca bakalım. İlk ürün grubunda örgü ürünleri dikkat çekecek. Aman Kaçırma sloganına sahip olan Şok Aktüel katalog sayfasında öncelikle Silikon Saplı Tığ Seti 5’li 24,95 TL’den geliyor. Devamında Örgü Aparat Seti 11,95 TL ve Çelik Misinalı Şiş 3,99 TL’den satış bekliyor. Bu hafta gelecek olan Örgü Şişi 2’li 3,99 TL’den sizlerle oluyor. Şişlerden sonra ise örgü ipleri var. Degrade Kalın Akrilik Yumak 17,95 TL, Degrade Akrilik Yumak 17,95 TL ve Büyük Boy Amigurimi Kiti 34,95 TL’den sizlerle. Ayrıca Akrilik Yumak 100 gr 12,95 TL, Ebruli Yumak 100 gr 14,95 TL. Örgü ürünlerinin ardından ise ev tekstili ürünleri Şok Aktüel kataloglarında yer alıyor. Bu hafta Şardonlu Çift Kişilik Çok Amaçlı Lüks Yatak Örtüsü 129 TL’den sizleri bekliyor. Ayrıca giyim için Kadın Soft Pijama Takımı 79,90 TL. Fırsat listelerine bakacak olursak Pamuklu Tek Kişilik Battaniye 34,95 TL, Pamuklu Çift Kişilik Battaniye 34,95 TL. Kadınlar için özel ürünler arasında ise Kadın Bato Slip 2’li 17,95 TL, Kadın Peluş Çorap 12,95 TL, Kadın Polar Sabahlık 69,90 TL ve Kadın Bere Boyunluk Seti 39,95 TL. Şok Market raflarında indirim listelerine konu olacak olan Evin ihtiyaçları için gerekli Şok fırsatları da memnuniyetle karşılanıyor. Bu hafta 26 Ocak günü gelecek olan fırsatlar 1 Şubat 2022 tarihine dek sizlerle olacak. İçerisinde Mis markalı ürünlerde indirimler yer alırken Silen markalı kağıt havlu ve tuvalet kağıdı da indirime giriyor. %25 oranında indirimle bazı sıvı çamaşır deterjanları sizlerle olurken atıştırmalıklar Ülker’den ojeler ise Mon Amour’dan geliyor. Detaylar ve fırsatlar kataloglarda yer almakta…

Şok 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun sunacağı online kampanyalarda sevinçle karşılanacak fırsatlar sizlerle. Kaçırılmaması gereken Şok Aktüel kataloglarında yok yok. Şok 26 Ocak 2022 katalogları için Aktüel Ürünler yukarıda anlattığımız ürünlerle tamamlanmış olsa da aslında internetten ve Cepte Şok üzerinden alınabilecek fırsat ürünleri devam ediyor olacak. Bu ürünler için Şok Market ücretsiz kargo seçeneği sunuyor. Ürünler arasında neler var diye baktığımızda ise detaylarda boğuluyoruz. İşte Şok Aktüel 26 Ocak kataloglarının kaçırılmaması gereken online fırsatları… Bulaşık makinesi, çamaşrır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, 9 programlı bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesi bu hafta Şok Online fırsatlarıyla sizlerle. Her ürün için stok adetleri kataloglarda belirtilmiş olan bu fırsatlarda muhteşem fiyatlar var. Ayrıca kitaplık, orta sehpa, TV ünitesi, koltuk takımı ve vestiyer de bu hafta sizlerle. Gitmeyin bitmedi: 26 Ocak 2022 Şok kataloğunda TV de var. 124 ekran Woon WN49DLK08 49” uydu alıcılı led tv sizlerle. Asus markalı notebook, Lenovo markalı notebook da muhteşem fiyatlarla sizlerle. Ayrıca buharlı ütü Tefal’den; şarjlı dik süpürge ise Deerma’dan geliyor. Lenovo tablet, Corsair oyuncu kulaklık, Asus modem de Şok Market Online platformunda sizlerle. Samsung Galaxy S20 FE 128 GB cep telefonu, Xiaomi Redmi 9T 4GB 128GB cep telefonu ve Oneplus Nord 10 sizlerle. Dahası ve fazlasının da bulunduğu Şok Katalogları kaçmaz! Siz de resmi bağlantı sokmarket. com. tr ‘yi ziyaret edin.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 26 Ocak 2022

ŞOK 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel 26 Ocak 2022 Spot Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 24 Ocak 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 7 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“ŞOK 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 7 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...