ŞOK 27 OCAK 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|21 Ocak 2021|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 27 Ocak 2021 aktüel katalogları ortalığı kasıp kavuruyor. Şok aktüel fırsatlarının yeni çarşamba indirimlerinde büyük kampanyalar ve harika fırsatlar var. Bu haftanın Şok indirimlerini haberleştirdik ve fırsatlara biz de inanamadık. İşte merak edilen o Şok kampanyaları hakkında detaylar:

Şok aktüel ürün katalogları olarak nitelendirdiğimiz ve aslında Şok 27 Ocak 2021 günü geleceği ilan olunan kampanyaları içeren kataloğu Şok görücüye çıkardı. Biz de kapımıza kadar gelen broşürü alıp bir inceledik. Bu hafta ne var diye baktık ve fırsatları görünce dayanamayıp haber yaptık. İşte Şok’un 27 Ocak katalogundan enstantaneler:

.
.

ŞOK 27 Ocak 2021 Aktüel – Katalog İncelemesi

ŞOK 27 Ocak 2021 katalogları her geçen çarşamba gibi değil… Bu hafta bir ayrı güzel, ayrı ucuz ve ayrı kaliteli… Ürünler arasında o kadar dikkat çekici fırsatlara rastlıyorsunuz ki insan heyecanlanıyor. Şok’un sunduğu bu katalogda bulunan ürünler ile kısa bir değerlendirme yapalım. İlk ürün bir TV. Hem de markası ve kalitesi ile dünyaca kabul görmüş. LG 43UN74006LB 43″ Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Led Tv ürününden bahsediyoruz arkadaşlar. 4 çekirdekli 4k işlemcili bu ürün LG marka! 2 yıl LG Türkiye garantili ve webOs işletim sistemine sahip. LG sihirli kumandası da bulunan ürün 109 ekran yani 43”. HDR10 gibi teknolojileri destekleyen bu ürün içi ücretsiz kargo ile teslimat etiketi de dikkat çeken bir diğer ayrıntı. Ayak yapısı olsun panel kalitesi olsun çok memnun edici gerçekten. Evde, işte, ofiste kullanmaya birebir son teknoloji bir ürün. Peki bu ürünü aldık. Nereye koyacağız diye düşünmemek adına Tv Askı Aparatı da bu hafta Şok’ta. Ürün ile uyum kataloglarda belirtilmemiş ancak Şok’un yardımsever çalışanlarına ürünü almaya gittiğinizde sormanızı biz tavsiye ederiz. Donanımlı Şok personeli bizim hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadığından öyle sanıyoruz ki sizin sorunuzu da yanıtsız bırakmayacaktır. Bu anlamda konusu açılan Şok personellerine de sıkı bir Şok müşterisi ve takipçisi olarak biz de teşekkür ederiz. Gelelim diğer ürünlere: Asonic Kablosuz Görüntü & Ses Aktarıcı bu ürünlerden biri…Şok MARKET’in sunduğu yeni katalogda yer alan Aktüel Ürünler arasında Hytech 3A Metal Hızlı Şarj Kablosu da bu hafta katalogda görünüyor. Peki ya başka? Şok 27 Ocak 2021 kataloğunda başka neler var? Tablet var arkadaşlar! Kaçırılmaması gereken güzel fırsatlardan biri: Alcatel 7″ Smart Tab Tablet…4 çekirdekli işlemcesi 16 GB ROM 1,5 GB RAM belleği ile 600x1024px ekrana sahip gayet iş görür bir tablet bu hafta Şok kataloğunda görünüyor. Gitmeyin bir yere, 4 Kişilik Masa Takımı 749 TL. Everest Oyuncu Klavye ve Everest Oyuncu Mouse ürünleri de bu hafta Şok’ta. Elektronik ürünlerden başka bir şey yok mu yahu? Var dostlar, Şok 27 ocak kataloğunda her şey var neredeyse…

Şok aktüel ürünleri mutfak ürünleri de barındırıyor. Aksu Döküm ürünlerde Şok 27 Ocak 2021 doyurucu ürün çeşitliliği ile dikkatlerden kaçmıyor. Şok Market’in yeni kataloğunda bulunan bu ürünler arasında Aksu Döküm Kare Tencere, Aksu Döküm Derin Tencere, Aksu Döküm Basık Tencere, Aksu Döküm Kare Tepsi ve Aksu Döküm Tava yer alıyor. Biz bu ürünler hakkında detaylı bilgiyi pek tabi www.sokmarket.com.tr’den öğreniyoruz. Ancak şunu söyleyelim ki; döküm tencereleri kullanan ve seven biri iseniz hepsini almak isteyeceksiniz. Gerçekten çok kaliteli ürünler! Başka bir satış noktasında benzer bir ürününü inceleme imkanı bulan bir haber editörü olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu anlamda Şok’a teşekkür ederiz. Peki ya başka ne var? Şok camlarında bulunan kataloglarda Paşabahçe fırsatları var. Paşabahçe Kırmızı Pipetli Bardak 450 cc ürünü ile başlayan bu ürün grubunda süper cam ürünler var: Paşabahçe Çınaraltı Çay Bardağı 6’lı, Paşabahçe Emir Kulplu Bardak 200 cc, Paşabahçe Servis Tabağı, Paşabahçe Generation Kase, Paşabahçe Aurore Meyvelik ve Paşabahçe Snowbox Saklama Kabı Seti 3’lü bu ürünlerdne bazısı… Www.sokmarket.com.tr’yi ziyaret ederek mutlaka incelemelerinizi genişletmenizi önererek fırsatları kendimizce anlatmaya devam edelim. Bu hafta Şok’ta Kase Set 2’li, Kek / Pasta Fanusu ve
Melamin Fanus gibi mutfak ürünleri de yer alırken; Fonksiyonel Batarya Ucu de bulunuyor. Erkekler için Erkek Tam Fermuarlı Sweatshirt, Erkek Tek Alt, Erkek Pijama Takımı ürünlerinin yanı sıra Kutulu Havlu ve Kurulama Bezi Seti ve Kadın Wellsoft Patik dikkatlerden kaçmıyor. Şık bir organizer olan Ferme Ahşap Renkli Çok Amaçlı Organizer muhteşem fiyatı ile kataloglarda bizlere göz kırparken çocuklar için oyuncaklar da Şok’a geliyor. Şok 27 Ocak kataloglarında çocuklar için GoKidy Uzay / Orman Kum Seti, GoKidy Mini İş Araçları, GoKidy Market – Piknik – Kekli Çay Seti, Barbie Pırıltılı Bebek ve Dinazorlar & Arabalar Aktivite ürünleri geliyor. Şok Market’in 27 Ocak 2021 kataloğunu inceledik. Kendimizce haberleştirdik ve anlattık. Şok’un tüm bu ürünleri hakkında en doğru ve en son bilgiyi ve ayrıca en detaylı bilgiyi pek tabi www.sokmarket.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz ürün detaylarını sorarsanız tecrübelerimiz ile yardımcı olmaya çalışırız. Bol indirimli günler!

ŞOK 27 OCAK 2021 Aktüel Ürün Kataloğu İncelemesi

ŞOK 27 OCAK 2021 AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU

Şok katalogları ve ürünlerini resmi bağlantıdan mutlaka inceleyiniz: www.sokmarket.com.tr

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 21 Ocak 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:43 .

Aramalar: , , , ,

“ŞOK 27 OCAK 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum