ŞOK 27 Temmuz 2016 Aktüel ürün kataloglarında yeni bir sayfa olan ve ŞOK Aktüel ürünlerinin gözde ürünlerini barındıran bir sayfa ile sizlerleyiz. Burada muhteşem indirimlerin yer aldığı ve detayların da derya deniz olacağı bir inceleme yapacağız.4 kapaklı çok amaçlı dolap ürünü ile başlayalım. Bu ürün 170x60x32cm ebatlarına sahip ve High gloss parlak beyaz olarak 2 yıl garantisi ile 99,90 TL'den sizlerle. Sinbo çok fonksiyonlu el mikseri ürünü ile devam edelim. Bu ürün ise 5 farklı hız ayarı, şık tasarımı, anlık çalıştırma modu, paslanmaz çelik çırpıcıları, 2 yıl garantisi ve pek çok önemli özelliği ile 34,90 TL'den sizlerle. Elvision Uydu Alıcı ürününde de 4000 kanala kadar kanal kayıt özelliği ve bir uydu alıcıda aranacak tüm özelliği barındırması ile 29,90 TL'den 2 yıl garantili olarak sizlerle. Jova emaye çaydanlık ürünü de farklı desenlerde olmak üzere 36,90 TL'den satışa sunulmuş. Eternity tava 24cm ürünü de 16,90 TL adet fiyatı ile sizlerle olurken ŞOK 27 temmuz kataloğunda ayrıca seramik kaplama 3lü bıçak seti 7,95 TL'den, ahşap bank havluluk 12,90 TL'den sizlerle. Raf altı sepeti, dolap içi raf ürünleri de 7,95 TL'den adet fiyatı ile sizlerle. Sanat çizim kanvas çanta ise 9,95 TL'den sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Temmuz 2016 tarihinde, ŞOK 27 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...