ŞOK 29 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|22 Haziran 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 29 Haziran 2022 kataloglarında merakla beklenen yeni indirim listeleri resmi olarak açıklandı. Şok Aktüel kataloglarının sunacağı indirimli çarşamba günü kampanyaları içerisinde yer alan ve kampanya dönemi boyunca geçerli olacak olan harika fiyatlı ürünler dikkat çekecek. Siz de Şok Aktüel 29 Haziran 2022 kataloglarını merak ediyorsanız ve incelemeyi detaylı olarak okuyabilir, görselleri inceleyerek detayları görebilir alışveriş listelerinizi hazırlarken bu haberimizden istifade edebilirsiniz. İşte Şok Bu Hafta kataloglarını yeni sayısı:

Şok Aktüel 29 Haziran 2022 katalogları orijinal görselleri ve internette bulunan en net kataloglarıyla gün yüzüne çıkıyor. İçeriğinde harika kampanyalar bulunan Şok 29 Haziran 2022 kataloğunda Kurban Bayramı dolayısıyla büyük fırsatlara yer verilirken temele gıda ürünlerinde de özel fiyatlar bulunuyor. Bunlarla birlikte Kurban Bayramı dolayısı ile misafirlerimize ikram edebileceğimiz ürünler ile bazı temizlik ürünlerinde de fırsatlar yer alıyor. Aktüel Ürünler olarak Şok Kataloğu 29 Haziran 2022 sayısı için hazırladığımız haberimizde merak edilen her detay için bir yanıt hazırladık. İşte haftanın Şok katalogları ve ayrıntıları…

ŞOK Aktüel 29 Haziran 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin en çok merak edilen ürünlerini sunan ŞOK, yeni indirim haftasında müşterisini selamlıyor. Alışveriş listelerinin vazgeçilmezi olan Şok Aktüel için kataloglar 29 Haziran 2022 tarihini işaret ederken fırsatların 12 Temmuz 2022 gün sonuna dek süreceği katalog sayfalarında açıkça ilan ediliyor. Stokların müsaade ettiği ölçüde satın alabileceğimiz bu fırsat ürünlerinde kampanyalar tatmin edici görünüyor. Kurban Bayramı 2022 dolayısıyla da bazı ürünlerin yer aldığı Şok 29 Haziran 2022 indirimlerinde tüm detaylar şöyle şekilleniyor: Kumsal markalı olarak sadece Şok’ta yer alan fırsatta tava 99,95 TL’den, kavurma sacı ise 119,95 TL’den sizleri bekliyor. Şok 29 Haziran kataloglarındaki bu ürünlerin züccaciye ürünü olduğunu bu sebeple çokça şık ürünü bünyesinde barındırdığını hatırlatarak döküm ürün denilince akıllara gelen markalardan biri olan LAVA’yı da kbu sayfada göreceğiz. Lava markalı olarak döküm tava ürünü 219,95 TL’den geliyor. Kesme tahtası da indirime giriyor. Zembu kayın kesme tahtası 64,95 TL fiyatla sizlerle oluyor. kayın ağacının kalitesi ile kesme tahtası müthiş performans gösterebilir. Kesim panosu 59,95 TL2den gelen bir diğer ürün olurken bu hafta Kurban Bayramı için lüzumlu olan bazı bıçaklar da sizlerle oluyor. Pratik markalı olarak gelen ürünlerde et doğrama bıçağı no:0 24,95 TL, No:1 26,95 TL ve No:2 29,95 TL’den geliyor. Atlantik et döveceği 69,95 TL’den, Atlantik satır ise 49,95 TL’den satılıyor. Ayrıca Atlantik bileyici masat ise 21,95 TL fiyatla sizlerle oluyor. Şok Aktüel kataloglarında Kurban Bayramı 2022 özel ürünlerinde fırsatlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Bu hafta Adana kebap şiş ve çöp şiş ürünlerinde fırsat dolu günler sizleri bekliyor. Amerikan servis 2li ürününde 39,95 TL fiyat bulunduran kataloglarda LAV markalı olarak çeşitli cam ürünler dikkat çekiyor. Dahasının da yer aldığı Şok 29 Haziran 2022 kataloglarını resmi bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. Fırsat ürünlerinin ikinci sayfasında 29 Haziran 2022 Şok kataloğu çeşitli ekipmanları indirime sunuyor. Ürünler Kurban Bayramı ve Kurban işleri için işinize yarayabilir. Bunlardan biri 2 yıl garantili olan kılıç testere, fiyatı 699,90 TL olan bu ürün ayrıca 6 taksit. Kemik, ahşap ve metal bıçağı bulunan ürün dönebilen gövde yapısına sahip. Balta 119,90 TL’den Şok Aktüel raflarına gelirken benzinli ağaç kesme motoru ise 999,90 TL’den sizlerle oluyor. Bir depo benzin fiyatına benzinli ağaç motoru 50cm pala ve 49,3 cc motor ile geliyor. Son olarak ise taş motoru 449,90 TL’den alıcı bekliyor. Her ürün için 6 taksit avantajına da dikkat çeken Şok Aktüel 29 Haziran 2022 çarşamba günü büyük fırsatlar sunuyor. Siz de daha fazlasını merak ediyorsanız resmi adres sokmarket. com. tr ‘Yi hemen ziyaret ediniz.

Şok 29 Haziran 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun sunacağı fırsat ürünlerinde internete özel kampanyalarla birlikte fiziksel marketlerde ve online platformda geçerli bazı gıda ürünleri indirime giriyor. Online fırsatlara geçmeden önce bu hafta PVC masa örtüsü 32,95 TL’den Şok’a geliyor. %100 pamuk kanaviçe kurulma bezi 8,99 TL’ye, kadın yüksek tabanlı terlik 49,95 TL’ye ve erkek casual terlik 34,95 TL’ye geliyor. Son olarak Flexy sepet 42 lt olarak 74,95 TL’den Şok raflarında sizleri bekliyor. Sunduğu fırsatlarla müşterisini memnun eden Şok Market için gıda ürünleri ile temizlik ürünlerinde de indirimler sürüyor. Bu hafta zeytinyağı Lio markalı olarak geliyor. Karmen, Vatan, Lio, Anadolu Mutfağı gibi sadece Şok’ta bulabileceğiniz markalarda indirimler sunan 29 Haziran kataloğu ayrıca atıştırmalıklarda da fırsatlar sunuyor. Yazın sıcağında serinlemek adına gazlı içecek tüketenlerin tercihi olabilecek Sprite ürünleri indirime giriyor. Sera markalı saklama ürünlerinde fırsatlar ŞOK Aktüel ile sizleri bekliyor. Dondurma denilince akıllara gelen Magnum’dan fırsatla Alo toz deterjanda kampanyalar b hafta Şok raflarında bulunuyor. Sucuk, süzme peynir ve Tür Kahvesinde büyük fırsat sunan 29 Haziran 2022 Şok kataloğu ayrıca Kurban Bayramı için şekerlemeleri de indirime alıyor. Bu anlamda Ülker, Karmen, Şölen markaları başta olmak üzere pek çok leziz çikolata, şekerleme, lokum ürünü Şok Aktüel 29 Haziran 2022 ile alışveriş listelerinize giriyor. Son bölümde ise Ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla satılan Keramika ürünleri kapsamında gelen Crimson yemek takımı, Rivaria yemek takımı, Rainbow yemek takımı ve Ege yemek takımı ayrı ayrı 349,95 TL’den sizleri bekliyor. Bunlara ek olarak Awox Vite PE320 kıyma makinesi 1489 TL olarak satılacak. Bu hafta gelecek olan derin dondurucu ve buzdolabı ürünleri de ayrı ayrı stok sayılarına sahip olarak Şok’ta yerini alacak. Bu hafta Şok’ta neler var ya da 29 Haziran 2022 Şok aktüel kataloğunda neler var diye merak edenlerin yanıtlarını bulduğu haberimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Siz de daha fazlasını, ürünleri ve her detayı merak ediyorsanız resmi adres sokmarket. com. tr ‘yi ziyaret edin. İndirimli günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 29 Haziran 2022

ŞOK 29 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu ŞOK 29 Haziran 2022 Kurban Bayramı Özel Aktüel Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 22 Haziran 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...