ŞOK 29 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|24 Mart 2023|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 29 Mart 2023 fırsatlarında bahar ayı özel indirimleri önemli kampanyaları yayında. Şok Aktüel fırsat ürünlerinde merak edilen tüm detaylar başlıyor. Daha fazlası için haberimizin devamını ziyaret etmelisiniz:

Şok Aktüel ürün kataloglarında büyük küçük herkesin ilgisini çekecek olan önemli kampanyalar resmen duyuruldu. Şok 29 Mart 2023 kataloglarında 6 sayfadan meydana gelen aktüel ürünler alışveriş listelerinize girmeye aday… 4 Nisan 2023 tarihine kadar sürecek olan kampanyalı ürünlere bakış atalım:

Şok 29 Mart 2023 aktüel ürünler kataloğu yeni indirim fırsatlarıyla resmen ortaya çıktı. Şok aktüel ürünlerinde bulunan ve bahar aylarının etkisi altında olan ürünler şimdilerin alışveriş listelerinize konu olacak. Haftanın ilk ürününde 2 yıl garantiye sahip solar aydınlatma seti 449,90 TL fiyatıyla geliyor. Bir başka üründe 2 yıl garantili solar renkli top led ışık ürünü 139 90 tl fiyatlı olarak satılırken solar led ışık 2 yıl garantili olarak sadece 79,95 tl fiyatıyla sizlerle oluyor. Sensörü solar duvar lambası 2 yıl garantili olarak suya dayanıklı dış mekan kullanımına da uygun olarak 79,95 tl gibi uygun bir fiyatta sizleri bekliyor. Solar dış mekan kapı önü aydınlatma 20 led ürününde ise 69,95 TL fiyat var. Yenilenebilir enerji imkanına sahip bu ürünler şok market raflarında bulunmayı sürdürüyor. Solar lüks bahçe lambası 129,90 tl fiyatla solar led ışık 99,95 tl fiyatla sizleri bekliyor. Sayfanın devamında bahçede sizlere yardımcı olacak olan bahçe hortumu 119,90 tl fiyatıyla, metal bahçe tırmığı ise 34,95 tl fiyatıyla raflarda yer alıyor. Metal çapa, çatal çekiç, saplı keser ve el testeresi ürünlerinde uygun fiyat şok 29 mart 2023 kataloglarında yer alıyor. Sayfa devamında budama makası, lüks budama makası, 7 fonksiyonunu su tabancası, tetikli su tabancası, sprey sulama ve fil kuğu çiçek sulama kabı ürünleri indirimli fiyatlarıyla alışveriş listelerinize girmeye aday oluyor. Bu hafta gelecek olan merdiven 4+1 ürününde 349,90 tl fiyat bulunurken dekoratif çiçeklik 119,90 tl fiyatla sizleri bekliyor ayrıca çiçek toprağı 10 lt ürünü 14,95 tl’den satışa çıkıyor. ŞOK 29 MART 2023 ürünlerinde kılıç testere, balta, taş motoru, benzinli ağaç motoru ve misinalı çim biçme ürünleri piyasaya göre uygun fiyatlı olarak market standlarında yerini alıyor.

Yeni Watsons Kataloğu> Watsons Mart Kataloğu

Şok Aktüel katalogları sunduğu fırsatlarıyla herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Haftanın öne çıkan ürünlerinde Şok 29 Mart 2023 fırsatları çeşitli saksı ürünlerine odaklanmış vaziyette müşterisini bekliyor. Kaktüs saksı ürünü farklı ebatlara sahip olarak farklı fiyatlarıyla sizlerle buluşuyor. Kaktüs balkon saksı aynı şekilde uygun fiyatlı olarak sizleri bekliyor. Bunlara ek olarak rustik taş saksı 9,99 TL adet fiyatıyla müşterisini beklerken prizma taş saksı 14,95 tl fiyatıyla market raflarında bulunuyor. Prizma saksı farklı ebat ve fiyatlarla satışa çıkarken sümbül saksı benzer şekilde farklı renk ebat ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Piramit saksı, sahra saksı ve sahra askılı balkon saksı ürünleri ayrı ayrı fiyatlarıyla sizlerle buluşuyor. Kemer saksı, kemer balkon saksı ürünlerinde de benzer fiyat ve çeşitlilik sizleri bekliyor. Haftanın ekstra ürünleri olarak nitelendirilen ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip olan 29 mart 2023 günü başlayıp 4 Nisan 2023 günü sona erecek stoklarla sınırlı fırsatlar yayınlandı. Bu fırsatlar asus markasına özel pek çok üründe indirim ve kampanya sunuyor olacak. Gaming bilgisayarlar, gaming monitörler, oyuncu mouse, oyuncu klavye ve oyuncu kulaklık gibi ürünler sunan Şok Aktüel market sayfası bu ürünleri ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip olarak sizlerle buluşturuyor. Ürünler hakkında daha fazla detayı resmi şok market internet sitesinden öğrenmelisiniz.

29 Mart 2023 Şok Aktüel fırsatlarında temel tüketim malzemelerine odaklı olarak gelen indirimli ürünler büyük küçük herkesin ilgisini çekiyor içerisinde peynir, zeytin, turşu, ekmek, atıştırmalıklar ve daha nicesi bulunan bu indirimler 29 mart ile 4 Nisan tarihleri arasında sizleri bekliyor. Şok üyelerine özel barilla lazanya alışverişine şok cüzdanına 10 tl hediye yine bu broşür vasıtasıyla duyuruluyor. 25 TL ve özel alışverişlerde geçerli olacak olan 3 farklı üründe muhteşem indirimler yine aynı sayfada bulunuyor. Ürünler arasında tat ketçap, finish bulaşık makinesi temizleyici, leke çıkartıcı Vanish Oxi ürünleri bu grubu meydana getiriyor. Temel tüketim ürünlerine odaklı olan indirimlerde kuru fasulye, nohut mercimek pilavlık bulgur un pirinç, zeytin ve turşu gibi ürünler sizlerle. Bunların yanı sıra temizlik malzemeleri için cif tüm yüzeyler, porçöz pas ve kireç çözücü, finish tuz gibi ürünler sizlerle. Daha fazlası ve tüm indirimli ürünler şok market resmi internet sitesinde ilgili kataloglarda sizlerle oluyor. Resmi şok market internet sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyiniz. İndirimli günler dileriz.

Şok 29 MART 2023 KATALOĞU

Şok 29 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 29 Mart 2023 Saksı Ürünleri Kataloğu Şok Aktüel 29 Mart 2023 Online Fırsatlar

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 24 Mart 2023 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 27 Mart 2023 | 17:46 .

Aramalar:

Yorumlara kapalı.