ŞOK 3 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL, Şok Hafta Sonu|2 Ağustos 2019|0 Yorum

Şok aktüel ile indirimlere hazırlıklı olun. Şok 3 Ağustos 2019 aktüel ürün katalogları en yeni hafta katalogları ile hafta sonunda da sizlerle oluyor. Bu konuda sizlere hafta sonu başlangıçlı olan A101 3 ağustos indirimlerini anlatmaya gayret gösterdik. Özel pek çok fırsatı, yeni pek çok indirimi duyurmaya gayret ettik, başlıyoruz.

Yeni hafta sonunun en yeni ürünleri ve katalogları Şok ile sizlerle oluyor. Bu haftanın sevilen ürünleri, önemli kampanyaları ile raflarda alacaklısını bekliyor. Sayfanın tek ama indirimin çok olduğu 3 ağustos – 6 ağustos kataloglarında yok yok… Teba markalı olarak gelen dijital baskül 2 yıl garantisi ile 37,50 TL’den Şok markette sizlerle olacak. 2li banyo ve paspas takımı da sunmayı planlayan Şok’ta 39,90 TL fiyat memnun ediyor. Titiz markalı olarak gelen klozet fırçası seti de 8,99 TL olarak ayrıca ŞOK markette yerini alıyor.  Titiz’den çok amaçlı banyo sepeti de 4,99 TL fiyatı ile ayrıca Şok raflarında oluyor. Üçsan plastik kurdele desenli sepetler sunan market farklı ebat ve fiyatları ile meraklısı ile bu ürünleri de buluşturuyor. Ek olarak titiz’den fırça çeşitleri de Şok’ta.

Şok’un aktüel ürünlerinde hafta sonu başlangıçlı ve 6 ağustos bitişli kataloğu ahşap görünümlü askı ürününü de sunuyor. İp askılı gecelik, elbiseli et bebek, Pilsan oyuncak ürünü de marketin raflarında oluyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan indirimlere de değinelim. 3 Ağustos Şok yeni kataloglarında Duru kolonya çeşitleri 13,75 TL yerine 7 TL’den sizlerle oluyor. Blendax şampuan çeşitleri de 10,90 TL’den 7 TL’ye inerken Doğadan geleneksel Karadeniz çayı da 24,95 TL fiyatını bırakıp 18 TL’den Şok’ta oluyor. Aktüel Ürünler‘in Şok heyecanı sürerken görsel ile daha fazlasını görme imkanı da sizlerle oluyor.

Yeni hafta katalogları ile gelecek olan Şok 3 Ağustos indirimleri ve 6 AĞUSTOS indirimlerinin tamamı için  sitemiz Aktüel Ürünler‘i takip etmeye devam…ŞOK-3-AĞUSTOS-2019-YARIN-BUGÜN-AKTÜEL-ÜRÜNLER

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 2 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.