ŞOK 30 KASIM 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|22 Kasım 2019|0 Yorum

Şok 30 Kasım 2019 aktüel ürün kataloglarında özel hafta sonu indirimleri başlıyor. Şok aktüel kataloglarında hafta sonu indirimlerinde neler olduğuna tanık olacağız. Hafta sonunun detaylı katalogları Aktüel Ürünler ile yanıt bulacak. Pek çok kimse tarafından takip edilen bu katalogların tamamı ve en DOĞRU incelemesi Aktüel Ürünler’de başlıyor.

Şok 30 Kasım aktüel kataloglarının hafta sonu indirimleri gün yüzüne çıkmaya başladı bile… Haftanın en önemli fırsatlarından bahseden Şok Market Kasım ayı son kataloğunu da açıkladı. Bu açıklamaya göre 13 parça indirimde özel fiyat var. 13 fırsat ürünü için özel pek çok fiyat sunan market akıllara kazınan Şok 30 Kasım kataloglarında neler var? Sorusuna yanıt oluyor. Bu hafta sizlere hangi detayları sunacağımızı aktaran bir liste ile geliyoruz. Kafanızdaki soru işaretlerini ve çözümleri sunalım:

  • Şok Aktüel 30 Kasım 2019 Kataloğu görseli burada yanıt bulacak. (Çözüldü)
  • 30 Kasım Şok Aktüel Hafta Sonu Kataloğunu oluşturan ürünler neler olacak, yanıtlıyoruz.(Çözüldü)
  • Şok 30 Kasım 2019 Aktüel Ürünleri fırsatlarının indirim detayları neler olacak, hangi ürün ne kadara satılacak, yanıtladık.(Çözüldü)
  • Şok Hafta Sonu kataloglarının 30 Kasım 2019 tarihli sayısı ile müşteriler hangi kazanımları elde edecek, ne kadar parası ceplerinde kalacak, yanıtladık.(Çözüldü)
  • 30 Kasım 2019 tarihinde başka hangi markette indirimli ürün var, yanıtladık.(Çözüldü)
  • Şok 4 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu görsellerinin tamamını anlattık. (Çözüldü)

blank

Şok aktüel ürün kataloglarında hafta sonu indirimleri yayınlanıyor. Şok 30 Kasım 2019 günü başlayacak ve 3 Aralık 2019 tarihine dek sürecek olan fırsatların tamamı açıklandı. Su arıtma cihazı ile başlayan indirimler 450 TL değerindeki bu ürün ile start alıyor. 2 yıl garantili olan ürün özellikle kireçli sulara sahip evler için ideal görünmekte… Detaylar için mutlaka katalog görselinde yazan özelliklere göz atınız… Devamında Sinbo blender set sunan Şok market Sinbo su ısıtıcı ile fırsatlarını sürdürüyor. Şok Kumsal granit efektli sahan ve tava ürünü de sunacak olup bu indirimini 30 Kasım günü itibarıyla indirime alacak. Borcam ve Paşabahçe marka ürünler sunan market ek olarak terlikler, oyuncaklar ile de fırsat dünyasını genişletmiş.

Şok 30 Aralık kataloglarında 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan Sleepy ıslak havlu ürünü lavanta ve leylak kokulu olmak üzere seçenekleri ile 11,95 TL’den 8,00 TL’ye iniyor… Şok market indirimlerinde 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan Bingo Sıvı Bakım Çamaşır Deterjanı 20,95 TL’den 11,00 tl’ye iniyor. Daha fazla fırsat için sizleri diğer marketlerden biri olan A101 30 Kasım aktüel ürünler kataloğuna davet edelim.

blank

Şok market kataloglarının önemli indirimleri sizlerle olmaya devam ediyor. Sadece ŞOK’ta sizlerle olacak Kumsal markalı Granit efektli tava/sahan ürünü 17,95 TL’den satılacak. Pek çok takipçimiz tarafından istenen bu ürün için Şok market bir atılım yaparak yine müşterilerini memnun etti. 30 Kasım Şok kataloglarının tamamı ve daha fazlası için sizleri görsel detaylara davet edelim.

Bu haftanın kataloglarını ve katalogda yer alan detaylarını aktardığımız görsel inceleme detayları ile Aktüel Ürünler farkını yaşayın.ŞOK 30 KASIM 2019 | ŞOK Aktüel

ŞOK 30 KASIM 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 2 Aralık 2019 | 14:23 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.