Şok 31 Temmuz 2013 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|24 Temmuz 2013|0 Yorum

Şok Market aktüel ürünleri ve indirimleri bu hafta da aktuel-urunler.com yardımıyla siz değerli kullanıcılarımızla buluşuyor. ŞOK marketlerinde bu hafta 31 Temmuz 2013 – 13 Ağustos 2013 tarihleri arasında satışa sunulacak olan fırsat & aktüel ürünleri kampanya ve kampanya kataloglarını konu devamında bulabilirsiniz. ŞOK  31 Temmuz haftasında da tüm haftalarda olduğu gibi Bim aktüel ve A101 aktüel ile rekabette olacak. Ramazan Bayramı’na doğru gittiğimiz şu günlerde bayram alışverişini bir an önce yapmak isteyenler için ŞOK market büyük indirimlerle sizi karşılıyor. Diğer haftalara nazaran 2 kat daha fazla ürünü indirime sokan Şok, 16 sayfalık fırsat ürünler kataloğu ile gerçekten alanında söz sahibi olmaya büyük aday. Beklentilerin yüksek olduğu Ramazan Bayramı ve yaz aylarına ait aktüel ürünlerde ŞOK MARKET bu hafta 31 Temmuz’da bakın neleri sizlere getiriyor…

ŞOK Aktüel 31 Temmuz 2013 | ŞOK Bayram Alışverişi

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 24 Temmuz 2013 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , , ,

Yorumlara kapalı.