ŞOK 4 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|4 Haziran 2022|0 Yorum

Şok 4 Haziran 2022 kataloglarıyla kesinleşen fırsatlar nihayet şimdiden gün yüzüne çıktı. Şok Aktüel camlarında yer alan afişler, el broşürleri ve gazete ilanları vasıtasıyla meraklı gözlerin ilgisini çeken Şok Aktüel 4 Haziran 2022 hafta sonu kataloglarında alışveriş listelerinizin selameti için büyük fırsatlar var. Detayları anlatalım:

Şok Aktüel ile kesinleşen ürünlerde müthiş fırsatlar ve kampanyalar yer alıyor. Şok 4 Haziran 2022 kataloglarında bulunan bu ürünlerde piyasaya nazaran daha uygun fiyat veya kaliteli ürün yer alıyor. Sizler için sayfa sayfa incelediğimiz bu Şok Hafta Sonu kataloglarında merak edilen tüm detaylara değinmeye çalışıyoruz. İşte merak edilenler ve yeni hafta sonu Şok katalogu…

Şok 4 Haziran 2022 – Şok Hafta Sonu

ŞOK, Türkiye’nin indirim marketi ve fırsatlar dünyası… Her hafta onlarca indirimli ürünü bir arada sunarak müşterilerini memnun eden bir market! Şok 4 Haziran 2022 kataloglarının da bu çizgide olacağının şüphesi yokken müthiş indirimlerine bir market raflarına gelecek fiziksel ürünler bir de market raflarına gelmeyecek stoklarla sınırlı olarak online platformu olan sokmarket. com. tr ‘de satılacak ürünlerini ekledi. Tüm bu fırsatlarını ise şimdiden Şok Camlarına asarak ilan etti. Biz de derhal ürünleri inceleyip bir kısa haber yaptık. İşte merak ettiğiniz Şok 4 Haziran fırsatları: İlk üründe Atom kek kalıbı ürünü 99 TL’den geliyor. Ürünü takip eden bir diğer avantajlı ürün Luminarc tatlı ve sunum kâsesi 4,95 TL’den satılıyor. Silikon fırın matı 19,95 TL’den bardak yıkama fırçası ise 6,99 TL’den geliyor. Fırsatlar arasında Lava tava 24cm ise 169,95 TL’den satılıyor. Yuvarlak/kare silikon kapak ise 19,95 TL fiyatla züccaciye ürünleri arasında yerini alıyor. Tabak yıkama fırçası da satacak olan Şok Aktüel bu ürün için 12,95 TL fiyat belirtiyor. Haftanın en merak edilen ürünlerinden olan katlanır yatak ise 499 TL fiyatıyla sizlerle oluyor. Taksit avantajı da olan bu yatak kaçmaz! GoKidy markalı olarak gelen fırsat ürünlerinde oyuncak çamaşır makinesi, kurbağa top yakalama oyunu, oyuncak süpürge, taşıyıcı tır seti sizleri bekliyor. Dikkat ve mantık bulmacaları da satacak olan Şok 4 Haziran 2022 kataloğunda Pilsan’dan gelen çıt çıt bloklar, multi zeka blokları da kaçmaz. Ayrıca Lol lisanslı elbiseler ve şortlar da indirime giriyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan Oreo, Omo, Syoss, Dove ve Diadermine markalı ürünler ise Şok kataloğunda yer alıyor. Dahası ve fazlasının ve pek tabi nihai bilgilerin yer aldığı resmi adres sokmarket .com. tr ‘yi mutlaka görmelisiniz.

Şok 4 Haziran 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun hazırlayıp sunduğu fırsat ürünlerine bakış atıyoruz. Şok Aktüel kataloglarıyla gelen ancak Şok Market raflarında fiziksel olarak bulunmayacak olan fırsat ürünlerine de yakından bakarak indirimleri kaçırmamanızı temenni ediyoruz. Bu anlamda Şok Aktüel 4 Haziran Hafta Sonu kataloglarında Evdemo aynalı makyaj masası sizleri 500 stok adetli olarak bekliyor. Ayrıca Evdemo Star kitaplık ceviz ürünü 300 stoklu olarak geliyor. Evdemo metal çiçeklikte 1000 stok sunan market teknoloji ürünleri ile fırsatlarını genişletiyor. Şok Hafta Sonu kataloglarında Asus markalı bir laptop yer alırken Gamestar elektrikli kaykay da muhteşem fiyatla alıcı bekliyor. TCL kulaklıklar ve akıllı saatlerde müthiş fırsat sunan Şok Aktüel ayrıca Goldmaster markalı erkek bakım setini de indirime alıyor. Honor robot süpürgede fırsat, Xiaomi security cam ürününde ise müthiş fırsat yer almakta. Şok 4 Haziran indirimlerinde Reeder akıllı saat de yer alırken kaliteli bir baskül, güzel bir tost makinesi ve kettle da sizlerle oluyor. Dahası, fazlası, ürünler ve tüm detayları resmi adres sokmarket .com. tr ‘den ve Cepte Şok uygulamasından öğrenebilirsiniz. İndirimli ve güzel günler dileriz.

Şok 4 Haziran 2022 Hafta Sonu Kataloğu

Şok Aktüel 4 Haziran 2022 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 4 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Online Özel Kampanyaları Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 4 Haziran 2022 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

Yorumlara kapalı.