ŞOK 4 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Katalogu

| Şok Hafta Sonu|2 Nisan 2020|0 Yorum

Şok 4 Nisan 2020 aktüel ürün kataloglarında hafta sonu detayları ortaya çıkıyor. Hafta sonunun muhteşem ürünlerini sunan Şok market ayrıca Cepte Şok uygulaması ile de ülke bazında ses getiriyor. Bu konuda sizlere 4 Nisan 2020 kataloglarını anlattıktan sonra uygulamadan bahsedeceğiz. İşte başlıyoruz:

Şok aktüel ürünler 4 Nisan 2020 hafta sonu fırsatları muhteşem kampanyaları ve indirimli fiyatları ile geliyor! Üstelik fırsatların adresi Şok’un yeni uygulaması Cepte Şok ile evimizde kaldığımız şu günlerde ücretsiz teslimat avantajı da var! Pek tabi bu 4 nisan 2020 kataloglarında teslimat olup olmadığı konusunu bilemiyoruz, ancak stoklarla sınırlı olmak üzere hizmetin açık olduğunu düşünmekteyiz! Şok’un 4 Nisan kataloğunu incelediğimiz bu konuda tekli ürün incelmesine de ayrıca yer verdik. Tüm bunların ardından cepte şok uygulamasına da değineceğiz.

Katalogları Gör

ŞOK 4 Nisan 2020 – ŞOK Hafta Sonu

Hafta Sonu kataloglarında 4 Nisan 2020 fırsatları incelemesi başlıyor. Şok kataloglarının en anlaşılır ve en net halini aktardığımız bu Aktüel Ürünler Sitesi konusunda her şey sizin için! Bu hafta sonunun ilk önemli ürününden son ürününe kadar her detayı aktardık. 29 parça aktüel ürünün yer aldığı kataloglarda ilk ürün 3’lü Tornavida Seti olarak kayıtlara geçiyor. “Haftanın sloganında “Evinizi Güzelleştirmek Şok Ucuz” olarak sunulurken görüyoruz ki evinizde tamirat ve boya yapmak adına pek çok yeni fırsat sunuluyor. #EvdeKal günlerinde geçirdiğimiz günlerde hem bir iş hem bir eğlence hem de hayatımızın devamı adına temizlik açısından iyi bir etkinlik dikkat çekiyor. Tekli ürün incelemelerinde ele aldığımız üzere pek çok yeni fırsatın sunulduğu Şok kataloglarında ayrıca 2 farklı ürün de yer alacak. Bunlar 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan ürünler… Birisinin geçerlilik tarihi 4-7 Nisan olurken diğerinin 6-7 Nisan olarak açıklanmış durumda! 24,25 TL fiyattan satılan ancak 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 4-7 Nisan tarihleri arasında geçerli 14,00 TL fiyatı ile Tursil Jel Deterjan 33 yıkama (2310ml) sizlerle olacak. 6-7 Nisan tarihleri arasında 25 TL ve üzeri alışverişte geçerli olmak üzere gelen Ace Ultra Çamaşır Suyu da 6,95 TL yerine 4,00 TL adet fiyata sahip olacak! Şimdi kataloğa ve sonra tekli ürün incelemesine geçelim!

ŞOK 4 Nisan 2020 Aktüel Hafta Sonu Katalogları

Sok 4 Nisan 2020 Aktuel Urunler Katalogu

ŞOK 4 Nisan 2020 Tekli Ürün Katalogları

3lü tornavida seti

Yapıştırıcı

Merdiven


eldiven

silikon

silikon tabancası

merdiven

Sponsorlu Bağlantılar
Şok aktüel ürünlerinin 4 Nisan 2020 ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Ancak sizlere şu günlerde dışarı çıkmamanız gerektiğini tekrar hatırlatmak istedik. Lütfen #EvdeKal

plastik duvar boyası

plastik boya

plastik boya 2

tavan boyası

nem boyası

boya fırçası


rulo fırça

Elek

Spatula

sırık

maket bıçağı

zemin örtüsü

elektrik bandı ve koli bandı

bant


Tursil jel deterjan

Ace ultra çamaşır suyu

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 2 Nisan 2020 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.