ŞOK 5 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|2 Şubat 2021|0 Yorum

ŞOK 5 Şubat 2021 katalog detayları nihayet belli oldu. ŞOK 5 Şubat kataloglarında neler var? Hafta sonunda Şok aktüel ne gibi fırsatlar sunacak? Merak edilen katalogların detaylarını ele alıyoruz. Detaylar ile incelemeye başlıyoruz:

ŞOK 5 Şubat 2021 aktüel ürünler kataloğu olarak nitelendirdiğimiz ve Cuma günü müşterisi karşısına çıkacak olan indirimli ürünler nihayet yayınlandı. Merakla beklediğimiz Şok aktüel detaylarının ortaya çıkmasının ardından gözler kataloglara çevrildi. Ayrıntılar ile haberimize başlıyoruz.

.
.

ŞOK 5 Şubat 2021 (Hafta Sonu Yerine) – Katalog İncelemesi

ŞOK aktüel Cuma fırsatları evin ihtiyaçları için önemli ürünler getiriyor. Haftanın fırsatlarında 5 Şubat 2021 ile 9 Şubat 2021 tarihleri arasında özel kampanyalar yer alıyor. Peki kampanyalı ürünler neler? İşte detaylar: Öncelikli olarak Philips markalı olarak gelen 3 farklı Gaming ürünü var. Bunlar:

  • Philips Game Pad 79,90 TL
  • Philips Oyuncu Klavye 79,90 TL
  • Philips Oyuncu Mouse 59,90 TL

Görüldüğü gibi ürünler Philips’ten! Ürünler 2 yıl garantili ve Gaming ürünleri… Klavye RGB ışıklı, 5 milyon tıklama ömrüne sahip. Mouse da aynı şekilde RGB ışıklı. Bunlarla birlikte bir de güzel game pad sunulmuş. Şok kataloglarında başka neler var? Kiwi markalı otomatik köpük & dezenfektan makinesi ürünü de geliyor. Ürün 99,90 TL ve hareket sensörlü. Bu ürünün hemen sağ tarafında dikkat çeken Gokidy markalı oyuncaklar arasında ise birbirinden güzel fırsatlar var. Ayrıca mikro bloklar da Pilsan’dan sizlerle. Şok 5 Şubat 2021 katalogları arasında yavaş yavaş normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde gerekli olabilecek seyahat ürünleri var. Seyahat yastığı 17,95 TL fiyatı ile Şok aktüel hafta sonu katalogları arasına yerleşiyor. Ayrıca büyük boy valiz, orta boy valiz ve kabin boy valiz ürünleri de Şok’a geliyor. Valizler için 360derece dönebilen çift tekerlekler, %100 abs malzemeden üretim detayları da dikkat çekiyor. Aynı şekilde 2 yıl da garanti Şok’ta.

ŞOK 5 Şubat 2021 aktüel kataloglarında tekstil ürünleri de var. Kumaş kirli sepeti 49,95 TL fiyat var. Ek olarak gezer kadın/erkek banyo terliği 12,95 TL’den sizlerle. Maxi hurç, mini hurç da sizlerle. Dahasının da yer aldığı Şok katalogları ve Şok’un resmi bağlantısı için sokmarket.com.tr’yi ziyaret edin.

ŞOK 5 ŞUBAT 2021 Aktüel Ürün Kataloğu Görseli

ŞOK 5 ŞUBAT 2021 AKTÜEL ÜRÜNLERİ ORİJİNAL KATALOĞU

Resmi bağlantı olan sokmarket.com.tr’yi ziyaret ediniz.

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 2 Şubat 2021 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.