ŞOK 6 Kasım 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|4 Kasım 2021|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Güncel hafta sonu fırsatlarında Şok Aktüel katalogları nihayet resmen açıklandı. 6 Kasım 2021 tarihi itibarıyla satılması kesinleşen fırsat ürünlerinde neler yer alıyor sorusunun yanıtı, ürünleri ve tüm detayları hakkında inceleme haberimiz burada başlıyor:

Şok Aktüel Hafta Sonu kataloğu gündemden düşmeyecek ürünleri ve fırsatlarıyla ortaya çıktı. Şok 6 Kasım 2021 günü satacağını duyurduğu katalog ürünleriyle müşterisini memnun etmeyi başarırken fırsatların 9 Kasım sonuna dek sürmesi de nihayet kesinleşti. Şok Market camları ve Şok el broşürleriyle duyurusu yapılan fırsatlar resmen ortaya çıktığı için incelememiz başlıyor…

Şok 6 Kasım 2021 – Şok Hafta Sonu

Türkiye’nin en sevilen indirim marketinden muhteşem fırsat 6 Kasım 2021 günü sizlerle olmaya hazır. Şok Aktüel kataloglarının yeni hafta sonu kampanyalarında birbirinden özel fırsatlar müşterileri bekliyor. İçerisinde onlarca ürün bulunan tek sayfadan meydana gelmiş olan bu katalogda yer alan tüm ayrıntıları aktarmaya başlıyoruz… İlk üründe Pastel renk kurutmalık ürünü sunan market bu ürünü 89,90 TL gibi müthiş bir fiyatla alıcısına sunuyor. Pastel renk ütü masası ile devam eden ürünlerde 169,00 TL fiyat bulunurken keçeli ütü masası kılıfı ise 11,95 TL’den alıcı bekliyor. Aktüel Ürünler olarak dikkat çektiğimiz tekli ürün incelemelerinde kaymaz raf örtüsü 29,95 TL’den, Vantuzlu Kaydırmaz Banyo Paspası 29,95 TL’den sizlerle. Wellsoft ayak paspası 9,99 TL fiyatla Şok Aktüel fırsatlarından bir diğeri olurken Klozet kapağı 44,95 TL fiyatla sizlerle oluyor. Katlanabilir çamaşır selesi ürünü ile dveam eden ürünlerde 49,95 TL fiyat bulunurken havlu banyo terliği ise 14,95 TL’den satışa çıkıyor. Üçsan Plastik’ten gelen Damla Desenli Girdap Çöp Kovası 19,95 TL fiyatla satılacak olup aynı markalı bir diğer üründe Damla Desenli Yuvarlak Büyü kSepet 34,95 TL’den sizlerle olacak. Şok 6 Kasım 2021 kataloğunun getireceği bir diğer avantajlı ürün ahşap 3lü askılık 14,95 TL iken ayrıca Masajlı Duş Başlığı Seti 29,95 TL’den satışta. Bu haftanın Şok ürününde Poinsettia Atatürk Çiçeği ise 19,90 TL’den sizlerle. 9,99 Tl fiyatıyla Kokulu Kuru Çiçek Çeşitleri ise ayrıca bu hafta sonu Şok’ta. Son üründe ise Pimpom çocuk kitap çeşitleri 5,99 TL fiyatla markette!

Şok 6 Kasım 2021 Aktüel Ürünler kataloğunun sunacağı avantajlı ürünlerde ne gibi fırsatlar yer alacağı kesinleşti. Resmen açıklanan Şok Aktüel kataloglarında 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan özel indirimli ürünler de ortaya çıktı. Bu ürünler hakkında kısa değerlendirme yapmak gerekirse: İlk üründe Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 12 TL’den sizleri bekliyor. Katalog üzerinde yer alan ürün kısmında ayrıca tarihi belirtilen fırsatı Heinz ketçap 12 TL fiyatıyla takip ediyor. Son üründe ise Duru Duş Jeli Çeşitleri 13 TL’den sizlerle oluyor. Aktüel Ürünler Şok Kataloğunda bulunan ve 6 Kasım 2021 itibarıyla satılacak fırsatlar bu şekilde, şimdi resmi site ile detaylara bakalım. Resmi site sokmarket. com. tr adresinden tüm detaylara erişebileceğiniz gibi Cepte Şok ile de fırsatları yakalayabilirsiniz. İndirimli günler dileriz.

Şok 6 KASIM 2021 Hafta Sonu Kataloğu

ŞOK 6 KASIM 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU HAFTA SONU Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 4 Kasım 2021 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.