ŞOK 6 Mayıs 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|3 Mayıs 2023|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 6 Mayıs 2023 kataloglarının yayınlanmasıyla hafta sonu başlayacak fırsatlar kesinleşti. Şok Aktüel kataloglarının cumartesi indirimlerinde önemli kampanyalar ve detaylar var. Herkesin ilgiyle beklediği 6 Mayıs Şok kataloğunun detaylı incelemesi başlıyor:

Şok Aktüel kataloglarında yediden yetmişe herkes bir fırsat buluyor. Şok 6 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla satışa sunacağı indirimli ürünlerini resmen duyurarak alışverişçilerin listelerinde güncelleme yapmasını sağlıyor. Peki ne var bu 6 Mayıs 2023 Şok kataloglarında, Aktüel Ürünler ile tüm detaylara vakıf olmak için sayfamızın devamını okumalısınız…


Şok 6 Mayıs 2023 indirim katalogları yepyeni fırsatları ve kampanyalarıyla gün yüzüne çıktı. Şok Aktüel Cumartesi kataloglarında yaz aylarının gelmesiyle birlikte rafa kaldırılması beklenen kışlık ürünleri daha düzenli vaziyette ortadan kaldırmak ve evinizde daha düzenli ortamlar yaratmak için pek çok kutu ve hurç gibi ürünler indirim listelerinde bulunacak. Haftanın önemli ürünlerini sunan şok kataloğu öncelikli olarak naturel sepet büyük boy ürününde 169 tl fiyat sunacak. Aynı ürün grubuna ait naturel sepet yuvarlak 69,90 tl ve naturel sepet orta boy ürünü 149 tl fiyata sahip olarak ev yapımı etiketiyle sizlerle buluşacak. Bir sonraki üründe jüt halı 80×150 santimetre ebatlarına sahip olarak ve 5.000 adet stokla sınırlı olmak üzere 229 tl fiyatla bu hafta, daha doğrusu bu hafta sonu sizlerle olacak. Jüt çok amaçlı kapaklı kutu 79,90 tl ve jüt çok amaçlı kutu farklı ebatlar ile farklı fiyatlarla raflarda bulunacak. Jut çekmece içi düzenleyici 4 bölmeli ürününde 79,90 tl fiyatı sunulacak. Çok amaçlı kapaklı kutu, baskılı mega hurç halat kulplu ve çekmece düzenleyici 12 bölmeli ürünleri farklı fiyatları ve ebatları ile Şok 6 Mayıs 2023 cumartesi fırsatları arasına girecek. Baskılı midi hurç halat kulplu, baza 6 hurç maxi boy ve dolap düzenleyici 4 bölmeli ürünlerinde indirimli fiyatlar yer alacak. Çocuklar için lisanslı oyuncaklar yine şok market raflarında sizlerle buluşacak. Barbie bebek 30 cm ürünü 89,95TL fiyatla, lisanslı tekli köpük 6,50 tl fiyatla ve cars arabalar 27,95 tl fiyatla sizlerle olacak. Hot Wheels ikili arabalar ürününde 74,95 tl fiyat bu hafta raflarda olacak. Sayfada bulunan diğer ürünler arasında 25 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak fırsatlarıyla bulaşık makinesi tableti, diş macunu çeşitleri, diş fırçası, duş jeli ve sıvı sabun çeşitleri gibi ürünler sizlerle olacak.

Şok Aktüel indirimli katalogları en merak edilen ürünleri “ŞOK Ekstra Ürünler” sloganıyla ücretsiz kargoyla teslimat avantajına sahip olarak evinize kadar getiriyor. Ürünler arasında çok önemli ve sınırlı stoklara sahip malzemeler bulunurken gerek kalitesi gerekse fiyatıyla bu ürünler alışveriş listelerine konu alıyor. Şok 6 Mayıs 2023 kataloglarında philips 55 inç 4 k ultra HD Ambilight LED TV ürünü 40 adet stokla sınırlı olmak üzere ve 2 yıl garantisiyle 14.999 tl fiyata haiz olarak satılacak. Awox 50 inç 4 k smart led TV ürünü 100 adet stokla sınırlı olmak üzere 2 yıl garantili olarak 5.999 TL fiyatla satılacak. Altus 10 kg çamaşır makinesi 90 adet stokla sınırlı olmak üzere 8.699 tl fiyatla, altus 9 kg çamaşır kurutma makinesi 70 adet stokla sınırlı olmak üzere 7.999 tl fiyatla sizlerle olacak. Hoover 10 kg çamaşır makinesi ürünü aktif denge teknolojisine sahip olarak 9.299 tl fiyatıyla, fujiplus inverter klima 70 adet stokla sınırlı olmak üzere 8.999 tl fiyatıyla sizlerle buluşacak. Haftanın indirimli ürünlerinde çift kapılı buzdolabı bulaşık makinesi elektrikli scooter gibi ürünler ayrıca sınırlı stoklara sahip olarak sizlerle buluşacak. Alpina markalı ankastre set ürünleri bu hafta ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla sizlerle. Hem beyaz hem de siyah seçeneklere sahip olan ankastre set ürünlerinde uygun fiyat dikkat çekmekte. Bunların yanı sıra siyah cam ocak ve beyaz cam ocak ayrı ayrı olarak da sınırlı stoklara sahip olarak yine 6 Mayıs 2023 Şok kataloğunda yer almakta. Haftanın son kataloğunda mobilya ürünleri bulunmakta yemek masası, üçlü koltuk, t ve ünitesi, mikro dalga fırın dolabı koltuk takımı ve bahçe balkon seti gibi ürünler ücretsiz teslimat avantajına sahip olarak ve sınırlı stoklara haiz olarak sizlerle buluşmakta. Bunların yanı sıra Şok Hafta Sonu aktüel ürünlerinde sarmaşık portmanto vestiyer 2 yıl garantili olarak ve 500 adet stokla sınırlı olmak üzere 2.599 tl fiyatıyla müşterisiyle buluşmakta. Daha fazla ürün ve daha fazla fırsat için resmi şok market internet sitesini ziyaret edebilirsiniz ve hatta etmelisiniz. İndirimli günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK 6 MAYIS 2023 KATALOĞU

Şok 6 Mayıs 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 6 Mayıs 2023 Ücretsiz Teslimat Avantajlı Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 3 Mayıs 2023 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.