ŞOK 6 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|6 Nisan 2022|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 6 Nisan 2022 kataloglarında önemli indirimler ve fırsatlar yayınlandı. Şok Aktüel kataloglarının çarşamba fırsatlarında kesinleşen ürünler için hazırladığımız inceleme listesinde yok yok. Her kesimle uygun ürünler, Ramazan Ayı için lüzumlu fırsatlar ve pek çok beklenen ürün bu kataloglarda bulunmakta. Alışveriş listelerinizi hazırlamak adına 6 Nisan Şok incelemesini detaylıca okuyunuz, başlıyoruz:

Şok Aktüel 6 Nisan 2022 kataloglarında merak edilen fırsatlar açıklandı. Büyük fırsatlar ve özel kampanya haberleriyle dolu katalog sayfalarında alışveriş listelerini sarsması beklenen fiyatlar var. İçerisinde özel kampanyalar sunan bu listede yer alan ürünler için tek tek incelemeler yaptık. Sizler için özel Ramazan Ayı ürünleri sunan Şok 6 Nisan 2022 kataloğunda yine özel olan pek çok ürün ve fiyat gördük. İşte her şeyi ile Şok kataloğunun Altı Nisan sayfaları…

ŞOK Aktüel 6 Nisan 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin en önemli indirim markerlerinden ŞOK, yeni fırsat kataloğunu açıkladı. Şok 6 Nisan 2022 kataloglarında netleşen fırsat listelerinde züccaciye ürünleri ortalığı kasıp kavuracak. Pek çok indirimli ürünü sunan Şok Market kataloglarında bakınız neler var neler… İlk üründe Goldmaster 2 kupalı filtre kahve makinesi 249,90 TL’den sizlerle. Aynı markalı olarak Blender set ise 299,90 TL’den geliyor. Şok kataloğunun sunacağı bir diğer üründe Arzum Olivya seramik tabanlı ütü 299,90 TL’den raflarda yer alacakken Arzum Linda saç kurutma makinesi 219,90 TL’den satılacak. Aile çaydanlık 199,90 TL’den gelen bir diğer ürün olurken bu fırsatların ardından Akdeniz markalı tencereler dikkat çekiyor. Şok 6 Nisan 2022 kataloglarında döküm derin tencere 229,90 TL’dne geliyor. Ayrıca döküm basık tencere de aynı fiyatla sizlerle. Bir diğer üründe ise döküm tava var ve fiyatı ise 169,90 TL. Lava markalı olarak döküm yuvarlak tava saplı ürününde 179,90 TL fiyat sunan Şok Market ayrıca çelik saklama kabını 18cm olarak 44,95 TL’den satacak. Ayrıca bu hafta uzun süredir ısrarla istenen 6lt düdüklü tencere Hürsultan pratik kapaklı düdüklü tencere adıyla 399,90 TL’den sizlerle olacak. Güral Porselen’den gelen şık tabaklarda pasta, çukur ve servis tabakları sizlerle olacak. Fiyatlarda 89,95 TL görünen bu şık ürünlerin ardından ise Vip Ahmet saklama kapları dikkat çekiyor. Ayrıca Paşabahçe’den gelen kaliteli cam ürünler de 6 Nisan 2022 Şok kataloglarında yer alıyor. Haftanın en merak edilen indirimlerini sunacak olan Şok Market ayrıca ücretsiz kargo avantajına haiz olarak satacağını duyurduğu bazı ürünleri de sundu. Bu kapsamda davlumbaz, ütü, televizyon, tablet, kulaklık ve çamaşır makinesi ile bulaşık makinesi de indirime giriyor. Daha fazlasını sokmarket. com. tr ‘den öğrenmenizi öneririz.

Şok 6 Nisan 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun sunacağı ve kesinleşen indirim listelerinde şimdiden dikkat çeken ürünlerinde Ramazan Ayı özel ürünler sizlerle. Bazı temel gıda ürünlerinde Şok Aktüel ile uygun fiyat sizlerle. Bu anlamda Çaykur Ramazan Çayı ürünü 1000gr 37,95 TL olarak geliyor. Ek olarak Doğanay’dan turşu suyu, Karmen markalı kahvaltılık ürün ve bazı Mis ürünlerinde müthiş fiyat sizlerle. Çekme helva, şeker ilavesiz-glutensiz-vegan-renklendirici içermeyen meyve topları geliyor. Büyük fırsatlarda Pril makine temizleyici, Pril gold tablet ve Superfresh milföy hamuru raflarda. Temizlik ürünlerinde de fırsatlar sunan Şok Aktüel bu hafta toz deterjan, Mintax ürünleri, kolonya ve bazı kişisel bakım ürünlerini indirime alıyor. KDV indirimi sonrası bu ürünlerin fiyatlarını sokmarket . com. tr ‘den öğrenebilirsiniz. Kataloglar eskide kalmış olabilir, bilginize. Dahası, fazlası ve en doğru fiyatlar için resmi adres sokmarket. com. tr ‘yi ziyaret edin. İndirimli ve güzel günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 6 Nisan 2022

ŞOK 6 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu ŞOK 6 Nisan 2022 Aktüel Online Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 6 Nisan 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

“ŞOK 6 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...