ŞOK 6 OCAK 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|30 Aralık 2020|1 Yorum

ŞOK 6 Ocak 2021 aktüel kataloglarında önemli fırsatlar ve detaylar ortaya çıkıyor. Şok aktüel çarşamba fırsatları yeni yılda muhteşem bir geri dönüş ile geliyor. Detaylar ve ürünlerden burada bahsediyoruz. İşte merak ettiğiniz o ayrıntılar:

Şok aktüel 6 Ocak 2021 aktüel ürün kataloglarında özel indirimler ve kampanyalar müşterisi ile buluşmaya hazır. Sosyal medyada çok konuşulan ve ayrıca Şok camlarında şimdiden sergilenen bu haftanın yeni yıl indirimlerinde neler olduğuna bakıyoruz. Ürünler hakkında kısa değerlendirmeler ve merak edilenler ile Şok aktüel 6 Ocak 2021 incelemesi başlıyor:

.
.

ŞOK 6 Ocak 2021 Aktüel – Katalog İncelemesi

Şok çarşamba günleri özel fırsatlar ve kampanyalar ile 2021 yılında müşterisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şok 6 Ocak 2021 çarşamba kataloglarında bulunan fırsatların Şok detayları Şok camlarında ortaya çıktı. Biz de camlardan gördüğümüz ürünleri sizler için inceledik. İşte merak edilen Şok aktüel fırsatları: İlk ürün karaoke mikrofonu ve ürün için 2 yıl garanti etiketi var. USB girişi ile çalışan bu ürün ekolu sese de sahip. Diğer fırsat 2 yıl garantisi ile öne çıkan 20.000 mAh powerbank… ASonic markalı bu powerbank kapasitesi itibarıyla harika! Diğer ürün 24 cm tava… Sadece Şok’ta olan KUMSAL markası ile gelen bu tavayı takip eden diğer ürü ise Kumsal silikon kapaklı karnıyarık tencere 22cm. Ayrıca yer sofrası da satacak olan Şok aktüel ürünlerinde ahşap renkli 6lı sosluk da sizlerle. Sos tava çeşitleri ve Paşabahçe oval hasır tabak da bu hafta Şok’ta! 6 Ocak 2021 Şok aktüel kataloglarında lavabo kenarı süzgeç, 6lı silikon kapak, desenli yuvarlak tepsi ve kare bölmeli beslenme kabı gibi ürünler çeşitli fiyatları ile sizlerle. Titiz markalı olarak gelen cam narenciye sıkacağı da bu hafta Şok’ta. Mutfak ürünleri ve çeyiz ürünleri anlamında oldukça geniş ürün grubuna sahip Şok aktüel kataloglarında yaylı çırpıcı ve yuvarlak fırın kabı da bu hafta geliyor. Kumsal markalı olarak satılacak olan silikon kapaklı derin tencere, sıcak su torbası ürünü, yuvarlak fırın kabı ürünü de sizlerle. Ayrıca buzdolabı düzenleyici, kadın/erkek Gezer Comfort terlik de Şok markette… Çocuklarınız için tospik oyuncak, blok seti de sunacak olan market ayrıca tuvalet kağıdı, şampuan, temizlik ürünleri, çorap çeşitleri, kişisel temizlik ekipmanları ve gıda ürünleri de sunuyor. Bu ürünlerin tamamının incelemesi ise çok yakında burada tarafımızca ve kendimizce yapılacak. Ayrıca pek tabi ki resmi olarak ise www.sokmarket.com.tr’de! 2021 yılında bol indirim ve sağlıklı günleriniz olsun.

ŞOK 6 OCAK 2021 Aktüel Ürün Kataloğu İncelemesi

ŞOK 6 OCAK 2021 AKTÜEL ÜRÜNLERİ ORİJİNAL KATALOĞU ŞOK 6 OCAK 2021 AKTÜEL ÜRÜNLERİ ORİJİNAL KATALOĞU İKİNCİ AKTÜEL SAYFASI

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 30 Aralık 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 4 Ocak 2021 | 14:26 .

Aramalar: , , , , ,

“ŞOK 6 OCAK 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum