ŞOK 6 Ocak 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|4 Ocak 2024|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 6 Ocak 2024 kataloglarında önemli indirimler büyük fırsatlar yeni yılın ilk hafta sonu kataloğuyla geliyor. Şok Aktüel indirim kataloglarının Hafta Sonu listeleri büyük bir coşku yaratırken herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. İşte merakla beklenen o Şok kataloglar:

Şok Aktüel Hafta Sonu listeleri yeni yılın ilk cumartesi indirimlerini açıkladı. Şok 6 Ocak 2024 kataloğu olarak da bildiğiniz bu fırsat ürünleri listesinde önemli detaylar yer almakta. Herkesin ilgisini çeken ve merakını cezbeden bu kampanyalarda neler yer alıyor ve hangi sayfada hangi ürünler var, yanıt için devam edelim. Şok Market cumartesi detayları başlıyor…

Şok 6 Ocak 2024 kataloglarında hafta sonu fırsatları tekstil ürünleri, oyuncaklar ve süper indirim ürünleriyle geliyor. Bunlara ek olarak Şok Aktüel kataloglarında ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip sınırlı stok adetleriyle dikkat çeken kampanyalar da bulunuyor. Haftanın ilk ürününde erkek oduncu gömlek 175 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. Kadın polar alt 129 liradan müşterisini beklerken Thermoform markalı termal içlik üst 149 liradan ve termal içlik alt yine 149 liradan satışa çıkıyor. Haftanın bir diğer fırsat ürününde tiftik makinesi singer markalı olarak 249 liradan 2 yıl garantili olarak satılıyor. Kadın erkek gondol terlik 64,95 tl fiyatla, kadın uyku çorabı 27,95 tl fiyatla ve üçlü erkek çorabı 39,95 tl fiyatla satılıyor. Kadın welsoft ev patiği ise 39,95 tl fiyatıyla öne çıkarken kılıflı sıcak su torbası 2 lt 49,95 tl fiyatla sizleri bekliyor. Şok 6 Ocak 2024 kataloglarında vinç oyuncak 179 TL olarak müşterisini bekliyor. Ayrıca uçak garajım 249 tl fiyatta sizleri beklerken şef hamburger seti 99,95 tl fiyatıyla öne çıkıyor. Bu hafta tamir seti 59,95 tl fiyatıyla, harç kamyonu damperli kamyon ise 69,95 tl fiyatıyla sizleri bekliyor. Mini traktör kepçeli 49,95 tl ve mini kamyon aynı fiyatla sizlerle olacak. Şok Aktüel listelerinde taşıyıcı kamyon 39,95 tl, jip çeşitleri 69,95 tl ve blok polis ekibi serisi 59,95 tl fiyatıyla sizleri bekliyor. Hafta sonunda güzellik seti saç kurutmalı 10 parça 69,95 tl ve manken bebek aksesuarlı 29 cm 99,95 tl fiyatıyla öne çıkıyor. Şok 6 Ocak Hafta Sonu kataloglarında kasada süper indirimler sunan 25 tl ve özel alışverişlerde geçerli olan üzüm pekmezi, granola, soğuk çay, şampuan çeşitleri ve 100 kremi ürünleri büyük indirimlere sahne oluyor.

Şok Aktüel kampanyalarında peşin fiyatına 6 taksit avantajı sunan ve ücretsiz kargo ile teslimat fırsatıyla öne çıkan muhteşem ürünler resmen duyuruldu. Gardırop, şifonyer, çok amaçlı dolap, komodin, kitaplık, tezgah üstü organizer ve dresuar gibi mobilya ürünlerinde sınırlı stok ve uygun fiyat yer alıyor. Şok ekstra ürünler olarak bildiğiniz bu fırsatlarda taksit avantajı da gözden kaçırılmaması gereken detaylar arasında bulunuyor. Şok 6 Ocak 2024 kataloğunun bir başka ücretsiz kargoyla teslimat avantajına sahip şok ekstra ürünler sayfası mikro dalga fırın, çamaşır makinesi, tost makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, yoğurmalı kombi ve mini midi fırın ürünlerinde sınırlı stok, uygun fiyat ve taksit avantajlı detaylarıyla sizleri bekliyor. Bir başka şok ekstra ürünler kataloğunda ise mutfak dolapları, modüllü mutfaklar ve çok amaçlı konsollar hem şık hem dekoratif hem de uygun fiyatlı olarak ancak sınırlı stok adetleriyle öne çıkıyor. Siz de bu ürünler ve fiyatlarından faydalanmak istiyorsanız 6 Ocak tarihinde resmi Şok internet adresi olan sokmarket.com.tr’yi ziyaret ediniz. İndirimli günler, sağlıklı yıllar dileriz.

ŞOK 6 Ocak 2024 KATALOĞU

Şok 6 Ocak 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu
Şok Aktüel Hafta Sonu 6 Ocak 2024 Ekstra Ürünler Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 4 Ocak 2024 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“ŞOK 6 Ocak 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...