ŞOK 7 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|6 Mayıs 2022|0 Yorum

Şok 7 Mayıs 2022 kataloglarında hafta sonu indirimleri netleşerek indirim fırsatlarını resmen açıkladı. Şok Aktüel camlarında şimdiden sergilenen fırsat ürünleri arasına Şok Aktüel için ve herkes için müthiş indirimleri burada detaylıca haberleştirdik. İşte merak edilen Şok Aktüel 7 Mayıs 2022 katalogları ve detayları:

Şok Aktüel kataloglarında yer alacak olan hafta sonu fırsatları gün yüzüne çıkarak netleşti. Şok 7 Mayıs 2022 Hafta Sonu kataloglarının sunacağı indirimli ürünlerde iki sayfada biri Online platform ile geçerli olmak üzere çeşitli fırsatlar var. Şok Aktüel listelerinin sunacağı fiyatlar, ürünler ve merak edilenler için hazırladığımız haberimiz başlıyor…

Şok 7 Mayıs 2022 – Şok Hafta Sonu

Türkiye’nin en merak edilen kataloglarını sunan Şok Aktüel listelerinde hafta sonu rüzgarları esiyor. İçerisinde müthiş kampanyalar barındıran Şok Aktüel Hafta Sonu kataloglarında iki sayfalık bir indirim broşürü var. İlk sayfada yer alan ürünlerle incelemeye başlıyoruz. Bu haftanın ilk aktüel sayfasında Çok Amaçlı Çift Kişilik Yatak Örtüsü 89,90 TL fiyatıyla adeta alışveriş listelerinin ilk sıralarına yerleşmek üzere geliyor. Bu ürünün ardından ise uzun zamandır beklenen Tül Perde 145×230 cm 2’li 54,95 TL gibi muhteşem bir fiyatla sizlerle oluyor. Tekstil ürünleri kapsamında Kırlent Kılıfı 5,99 TL, Kadın Sütyen Takımı 34,95 TL fiyatla alış bekliyor. Diğer bir kampanyalı üründe ise Kadın Viskon Tek Alt 24,95 TL’den satılıyor. Şok 7 Mayıs 2022 cumartesi başlangıçlı olan ve 10 Mayıs 2022 gün sonuna dek stoklar el verdiğince devam edecek olan fırsatlarda kadınlar için pek çok ürün bulunuyor. Kadın Crop Pijama Takımı 69,95 TL, Kadın Bato Slip 2’li 17,95 TL ve Kadın Avokado Slip 2’li 14,95 TL’den geliyor. Ayrıca Erkek Desenli Boxer 14,95 TL ve Chantale Bay / Bayan Bambu Çorap 3,99 TL’den satış bekliyor. Bir diğer Aktüel Ürün ise Gezer Kadın / Erkek Kapaklı Terlik 24,95 TL fiyatlı olarak dikkat çekiyor. Aktüel Ürünler arasında fırsatlarıyla memnun eden Kaktüs 9,90 TL’den Hot Wheels Kamyonlar 15 cm 49,95 TL’den geliyor. Ayrıca oyuncaklarda ise Barbie Pırıltılı Bebek 30 cm 49,95 TL’den satılıyor. Bir diğer oyuncakta ise kamyonlar 49,95 TL’den geliyor. Haftanın büyük fırsatlarında ise 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere olan Loreal Kolajen Bakımı Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Bakım Kremi 50 ml 40 TL olarak ve ayrıca aynı şarta haiz olmak üzere Ülker Alpella Pirinç Patlaklı Çikolata 8’li 19 TL olarak sizlerle. Son fırsat ise aynı şarta mensup olarak Cif Krem 1500 ml 21 TL’den geliyor olacak. Şok Aktüel listelerinde yer alan indirimli ürünler böylelikle kesinleşmiş olmakla birlikte insanların ilgisini de cezbetti. Dahası ve fazlasını resmi adres sokmarket. com. tr ‘den öğrenebilirsiniz.

Şok 7 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun yer aldığı indirimli ürünler grubunda olağanüstü fiyat ve ürünler ile gelen kampanyaları kaçırmamak için acele etmek gerekebilir. Bu haftanın ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip olan fırsatlarında 9 farklı aktüel ürün sizlerle oluyor. İçerisinde mobilya ürünü, elektronik ürün ve züccaciye ürünü bulunan Şok Aktüel kataloğunda Keramika markalı şık mı şık kahvaltı takımları indirime giriyor. Farklı renk ve modellerle gelen bu ürünler için 199,90 TL fiyat bulunuyor. Siz de dilediğinizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu hafta Dyson’dan dikey şarjlı süpürge geliyor! 6999,00 TL’den alıcı bekleyecek bu ürün kaçmaz. Üçlü blender set ve şarj edilebilir tartı da haftanın fırsatları arasında… Şok Hafta Sonu kataloğunda mobilya ürünleri kapsamında çok amaçlı kiler dolap ve masa takımı sizlerle oluyor. Şok 7 Mayıs 2022 kataloglarının resmi adresten satılacak fırsatlarını da inceledik. Dahası ve fazlasını sokmarket. com. tr ‘den öğrenebilirsiniz. İndirimli günler dileriz.

Şok 7 Mayıs 2022 Hafta Sonu Kataloğu

Şok Aktüel 7 Mayıs 2022 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel 7 Mayıs 2022 Online Özel Katalogları Sayfası

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 6 Mayıs 2022 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

Yorumlara kapalı.