ŞOK 8 EYLÜL 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

| ŞOK AKTÜEL|6 Eylül 2021|0 Yorum

Türkiye’nin en büyük perakende marketlerinden Şok Market’in yeni kataloğu çıktı. Şok 8 Eylül 2021 aktüel ürünler kataloğunda yer alan fırsatlar alışveriş listelerini sarsmaya kararlı görünmekte. Şok aktüel kataloglarının tüm detayları ve ürünlerin incelemeleri için Aktüel Ürünler’in bu konusunu ziyaret edebilirsiniz. Başlıyoruz:

Şok aktüel katalogları güncel fırsatlarında önemli kampanyalar var. 8 Eylül 2021 tarihi itibarıyla başlayacak olan ve 14 Eylül 2021 gününe kadar sürecek olan fırsatlarda pek çok kampanya sizlerle olacak. Şöyle ki; içerisinde elektronik ürünler, züccaciye fırsatları, tekstil ürünleri gıda ve temizlik ürünleri yer almakta. Merakla beklene Şok aktüel kataloğunun güncel sayısına yakından bakalım:

ŞOK Aktüel 8 Eylül 2021 Kataloğu Hakkında

ŞOK, ülkemizde yüksek-indirim anlayışı içerisinde satış yapan en büyük üç marketten biri. Hatta belki de sattığı ürünlerin marka bilinirliği açısından ilk sırada yer alanı… Bu ürünlerin piyasaya göre uygun fiyatlı satılması da ayrıca konseptinin bir parçası! Tüm bu veriler ışığında Şok 8 Eylül 2021 güncel kataloğunun sunacağı ayrıcalıklar da market takipçileri ve tüketiciler açısında çok kıymetli görünmekte. Peki, Şok 8 Eylül günü ne satacak? Bu kadar merak edilen ürünler neler? İşte tek tek tüm detaylar: İlk ürün evde spor yapmak isteyenler için… FOX markalı ürünler Şok markette ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla satışta. 4 farklı Şok fiyatlı ürün Fox markalı olarak sizlerle. Ürünler ve fiyatları şöyle: Fox Fitness Target 905 Masajlı Koşu Bandı 3499 TL. Fox Fitness Orbitrack 1649 TL. Fox Fitness R50 Kürek 1599 TL ve son olarak Fox Fitness 890 Manyetik Bisiklet 1499 TL. Tüm bu ürünler hakkında daha fazla detayı resmi adres sokmarket. com. tr ‘den öğrenebilirsiniz. Gelelim diğer ürünlere… Tüketici elektroniği veya ev elektroniği olarak nitelendirilen ürünler Şok ile indirimde! Uygun fiyatlı çay makinesi Sinbo markalı olarak sizlerle. Sinbo Elektrikli Çay Makinesi 169 TL fiyatıyla bu hafta 8 Eylül itibarıyla 14 Eylül’e kadar ŞOK’ta. Ayrıca ergonomik tasarımı ile dikkat çeken Kiwi Tost Makinesi 189 TL fiyatıyla sizlerle. Şok aktüel 8 Eylül 2021 kataloglarında ayakkabı da var, üstelik markası da Kinetix… Kinetix Erkek Spor Ayakkabı 84,90 TL fiyatlı olarak bu hafta Şok’ta. Züccaciyede ise Paşabahçe Kulplu Çorba Kasesi 275 cc 6,99 TL’den, Paşabahçe Iconic Matara 500 cc 9,99 TL ve Paşabahçe Iconic Matara 1000 cc 12,95 TL fiyatla satışta. Bir diğer dikkat çekici üründe 3 Başlıklı Soyucu 32,95 TL ile sizlerle.

Şok 8 EYLÜL 2021 aktüel kataloğunun sunduğu avantajlar ve indirimler yeni bir sayfada güncel olarak devam ediyor. Şok aktüel indirimlerinin ikinci sayfasında bulunan bu fırsatların ilkinde Safir 3lü Koltuk 749 TL fiyatla satışa çıkıyor. Ücretsiz kargo ile teslimat avantajına haiz olan bu ürün silinebilir dokuma SOHO kumaşa sahip. Ölçüleri katalogda yer alan bu ürün 6 taksit avantajına da ayrıca sahip. Aktüel Ürünler ( aktuel-urunler.com ) olarak bizlerin de ofislerimizde kullandığımız 3 ayaklı lambader yeniden Şok’ta. 3 Ayaklı Lambader 59,90 TL fiyat ile sizlerle. Ayrıca daha minimal bir şekilde Mini Abajur 29,95 TL’den sizlerle. Ergonomik ürün oluşu ile dikkat çeken Mermer Desenli Katlanır Masa 119 TL fiyatla satılırken bir diğer üründe Silver Sandalye 99,90 TL’den sizlerle. Ayrıca bu hafta Dekoratif Saat ve Tablo 3lü Set 39,95 TL fiyatıyla Şok’ta. Oyuncaklarda da büyük fırsatlar sunan Şok, HARİKA oyuncaklar ile çocuklarınızı da düşünmekte… Tüm bu ürünlerin yanı sıra tuvalet kağıdı, yumuşatıcı, zeytin ve içecek ürünlerinde de kendine özel indirimler var. Siz de Şok aktüel ürünlerinin en son haftasını merak ediyorsanız öncelikle resmi adres sokmarket. com. tr ‘yi ziyaret ediniz. Dahası ve fazlası yine resmi adreste ve tabi ki severek kullandığımız Cepte Şok uygulamasında! İndirimler ve fırsatlar için Şok’un size yettiğini dikkatle inceleyiniz. Teşekkürler Şok Market!

Aktüel Kataloglar: Şok 8 Eylül 2021

8 Eylül 2021 – 14 Eylül 2021 Arası Geçerli
Önceki haftalar için Şok Aktüel bağlantısını ziyaret ediniz.
ŞOK 8 Eylül 2021 Aktüel Kataloğu Orijinal Ürünler Şok aktüel ürünler 8 Eylül 2021 Fırsatları Mobilya Ürünleri

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 6 Eylül 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.