ŞOK 11 Mayıs aktüel ürünler hafta sonu kampanyaları yayınlandı. Şok'tan ses getiren hafta sonu aktüel ürünleri sizlerle... Ürün incelemelerine geçelim. İLK üründe ahşap desenli doğrama tahtası var. Özel olarak gelen bu ürün %100 kayın ağacından imal edilmiş... Ayrıca ahşap kahve servis sunum seti de 11 Mayıs katalog ürünlerinden biri... Salata kasesi, çay bardağı ve kupa ürünleri de Şok aktüel ürün katalogları arasında yerini aldı bile... Çerezlikler de Keremika markası ile gelirken 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere sunulan fırsatlar da sizlerle. Fruka gazoz 25 TL ve üzeri alışverişlerde 13-14 Mayıs tarihleri arasında 5,00 TL... Heinz markalı bazı soslar da bu hafta indirimde... Ayrıca Algida Maraş usulü dondurmada da 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli muhteşem fiyat ŞOK'ta... Dahası ve daha fazlası aktuel-urunler.com ayrıcalığı ile incelendi. Şok hafta sonunda da ŞOK UCUZ... Kaçırmayın, üzülmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2019 tarihinde, ŞOK 8 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...