ŞOK 8 Mayıs aktüel ürün katalogları bu haftanın önemli indirimlerinde çok özel fırsatlar sizleri bekliyor. Şok aktüel bu hafta kampanyalarında Ramazan Ayı için özel pek çok gıda ürünü indirime giriyor. Fiyatların arttığı şu günlerde Şok'un fiyatları düşürmesi de oldukça memnun edici. Şok aktüel 8 Mayıs kataloglarında ilk üründe Deren Rize Çay sizlerle olacak. Bu haftanın diğer ürünlerine yakından bakalım. Superfresh markalı dondurulmuş ürünler bu hafta indirime giriyor. Ayrıca temizlik ürünlerinde de indirim Şok'ta... Calgon, CİF, Mintax, Molfix bebek bezi ürünleri Şok market ile hep ucuz... Şok Ucuz ürünler sunmaya devam ediyor... Bu hafta dondurmalarda da indirim var. Ayrıca Marmarabirlik markalı zeytinde de indirim Şok'ta... Dahası ve daha fazlası aktuel-urunler.com incelemesine takıldığı kadarı ile böyle... 8 Mayıs'ta herkes Şok'a...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2019 tarihinde, ŞOK 8 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...