ŞOK 8 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|3 Nisan 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok 8 Nisan 2020 aktüel kataloglarında çarşamba detayları erkenden ortaya çıkıyor. Merakla beklenen Şok aktüel katalogları için en doğru ve en güvenilir adresten bilgi alabilirsiniz. Şimdi sizlere tüm detayları ile bu haftanın yeni görselleri ve ürünlerini anlatalım:

Şok aktüel 8 Nisan 2020 fırsatları merakla beklenen katalogları ile geliyor. Ürünlerin çok özel markalarla dolu olduğu bu hafta indirimleri genel anlamda bebek ürünlerini içeriyor. Bununla birlikte gıda ve atıştırmalıklarda da özel ürünler sunan Şok market her ihtiyaca uygun fırsatlarını sunuyor. Detaylar ile 8 Nisan 2020 çarşambaya bakalım…

Katalogları Gör

ŞOK 8 Nisan 2020 – ŞOK Çarşamba

Haftanın ürünlerinde bebeğinizin ihtiyacı Şok ile geliyor. Şu sıralar adını sıkça duyduğumuz bir marka ile başlayan indirimlerde bebekleriniz için bezden, eşyalara kadar geniş bir yelpazede ürünler sunuluyor. Adını sıkça duyduğumuz bienWood’dan gelen bir ürün; Ahşap Kızılderili Yatağı 399 TL fiyatı ile Şok marketlerde sizlerle olmaya geliyor. Devamında neler var diye baktığımızda yine bienWood Ahşap Çocuk Kitaplığı 109 TL fiyatı ve kalitesi ile Şok 8 Nisan kataloglarında yerini alıyor. Bebeğinizin ihtiyaçları Şok Ucuz sloganı ile gelen sayfada daha başka ne gibi ürünler var bakalım: İlk olarak GoKidy Mama Sandalyesi 49,95 TL fiyata sahip olarak geliyor. Jumbo Desenli Çocuk Küveti 24,95 TL’den satılıyor ve Tonton Desenli Tabure 7,99 TL olarak bulunuyor. Bununla birlikte Klozet Adaptörü 7,99 TL, Desenli Maşrapa 2,50 TL ve Desenli Kova 9,99 TL olarak sunuluyor. İrili ufaklı pek çok üründe kampanyalı fiyat sunan Şok’tan gelen FisherPrice Mama Kasesi 6,99 TL’den satılıyor. Bebek Güvenlik Ürünleri 3,99 TL, Çok Amaçlı Bebek Müslin Örtü 9,99 TL ve Bebek Ağız Silme Bezi 4’lü 7,99 TL fiyata sahip olarak sizlerle buluşuyor. Şok aktüel kataloglarında daha fazla ne var diye merak edenleri görsele yönlendirmek sureti ile bir başka sayfa ile kısaca incelemeleri aktarmayı sürdürelim. Diğer sayfalarda en dikkat çeken ürün ne diye baktığımızda; Bebe Land (Sadece Şok’ta) bez ürünleri sizlerle oluyor. Bununla birlikte 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli muhteşem fiyatı ile Vernel Max Yumuşatıcı 2×960 ml ürünü de yer alıyor. 3 sayfalık katalogda pek çok ürün sunan Şok’un yeni indirimlerini görselden detaylıca inceleyebilirsiniz.


ŞOK 8 Nisan 2020 Aktüel Ürün Katalogları

Sok 8 Nisan 2020 Aktuel Urunler Bebek Urunleri

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 3 Nisan 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.