ŞOK 8 Nisan 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Şok Hafta Sonu|3 Nisan 2023|0 Yorum

ŞOK 8 Nisan 2023 kataloglarının Cumartesi günü indirim listelerinde sunacağı fırsatlar büyük bir coşkuyla karşılanacak. Şok Aktüel kataloglarının yeni hafta sonu indirimleri dört farklı sayfada onlarca ürün sunacak. Tek sayfada mağazaya gelecek olanlar, üç sayfada ise online fırsatlar bulunacak. Peki ne var 8 Nisan Şok kataloğunda, işte merak edilenler:

Şok Aktüel kataloglarında merakla beklenen fırsatlar resmen açıklanarak market camlarında duyurulmaya başlandı. Şok 8 Nisan 2023 kataloglarıyla sosyal medya ve caddeler çalkalanırken fırsatlar haber bültenlerine düştü. 8 Nisan 2023 Şok kataloglarının yeni indirimleri ve fırsat incelemeleriyle Aktüel Ürünler kampanyayı anlatacak, başlıyoruz…


ŞOK 8 Nisan 2023 kataloglarında kesinleşen fırsatlar hafta sonu itibarıyla önemli indirimler sunacak. Şok Aktüel indirimleri arasında terlikler, iç çamaşırları ve oyuncaklar önemli bir yer tutarken elektronik ürünlerde çeşitli kampanyalar sınırlı stok adetleriyle beraber satışta olacak. Haftanın ilk ürününde kadın terlik 159,90 tl fiyata sahip olarak ESEM markasıyla sizlerle buluşacak. Aynı markaya ait çocuk terlik 99,95 tl fiyata sahip olarak satışa çıkarken erkek terlikte 159,90 tl fiyat bulunacak. Sadece şokta bulunan bir markaya özel iç çamaşırlarını da önemli indirimler var. Dantelli bralet 69,95 tl, ikili kadın slip 29,95 tl, kadın slip lazer kesim dikişsiz ürünü 21,95 tl ve son olarak erkek desenli boxer 34,95 tl fiyatıyla haftanın öne çıkan indirimlerine oluşturacak. Şok 8 Nisan 2023 fırsatlarında çocuklar için hem eğitici hem de öğretici olup eğlenceden de ödün vermeyen oyuncaklar raflarda yer almaya geliyor. Pek çok çocuğun hayranı olduğu Barbie ve sevimli hayvan arkadaşları ürünü 219,90 tl fiyatıyla bu hafta mahallenize kadar geliyor. Oyuncak araba denince akıllara gelen HotWheels Monster Trucks dev tekerlek ustası araçlar 99,95 tl fiyatıyla sizlerle buluşuyor. Tost makinesi seti oyuncak olarak 149,90 tl’den 12 dinozor 149,90 tl’den satışa çıkıyor oyun hamuru setleri, retro araçlar, çantalı makyaj veteriner ürünü ve sevimli taşıtlar bu hafta öne çıkan oyuncaklar arasında sizleri bekliyor. Minecraft mini karakterler ise adet fiyatı 24,95 TL’den olmak üzere harika fırsatlar sunuyor. 25 TL ve özel alışverişlerde geçerli olacak olan indirimli ürünlerde kolonya, çamaşır suyu, diş macunu, diş fırçası ve ıslak havlu ürünleri muhteşem indirimleriyle sizlerle olacak. Ürünlerin indirim detaylarına Şok Aktüel kataloglarının 8 Nisan sayısının ilk sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu hafta ücretsiz kargoyla teslimat avantajına sahip Şok ekstra ürünler büyük ses getirecek. Lenovo dizüstü bilgisayar, Dell dizüstü bilgisayar ve lenovo monitör başta olmak üzere bu hafta robot süpürge, buharlı hava fülüt sözü, akıllı robot süpürge klavye ve mouse set akıllı saat, evcil hayvan su haznesi, yağ ölçer baskül gibi pek çok ürün sizlerle buluşacak. Ürünlere ait detayları Şok 8 Nisan 2023 aktüel ürünler kataloğunda ve resmi Şok internet sitesinden öğrenmelisiniz.

Şok Aktüel sınırlı stokla sunulan harika markalar ve harika ürünleri ücretsiz kargoyla teslimat avantajına sahip olarak müşterisine sunmaya başladı. Şok 8 Nisan 2023 kataloglarında Columbia markalı ürünler dikkat çekecek. Waterproof bot, yağmurluk, mont, çeşitli ayakkabılar, yelek gibi ürünler orijinal olarak ve sınırlı stoklu olarak bu hafta ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla Şok Market internet adresinde müşteri bekleyecek. Bunun dışında JWIN markalı taşınabilir piyano, davul gibi enstrümanlar yine ücretsiz kargo ile teslimat avantajıyla Şok ekstra ürünlerinde sizlerle olacak. Sayfa devamında ankastre setler, cam ocak gibi mutfağınızda olmazsa olmaz olarak nitelendirilen elektronik ürünler sınırlı stok ve indirimli fiyatlarıyla satışta olacak. Daha fazla ürün ve daha fazla katalog için Şok market resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz indirimli günler dileriz.

ŞOK 8 NİSAN 2023 KATALOĞU

Şok 8 Nisan 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 8 Nisan 2023 Ücretsiz Kargolu Ürünler Sayfası

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 3 Nisan 2023 tarihinde, Şok Hafta Sonu kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 5 Nisan 2023 | 14:40 .

Aramalar:

Yorumlara kapalı.