ŞOK 8 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|4 Ocak 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

ŞOK Aktüel Adından söz ettirecek; ŞOK 8 Ocak 2020 aktüel ürün kataloğu yenilenerek müşterisi ile buluşacak. ŞOK AKTÜEL 8 OCAK 2020 bu hafta kataloğuna ait incelemesini ve detayını aktardık:

Şok 8 Ocak 2020 aktüel ürünler kataloğu haftanın kataloglarına özel fırsatlar sığdıracak. Ülkemizde pek çok ilde ve hatta ilçede yer almaya başlayan Şok Market, merakla beklenen kataloglarını sunuyor. İşte Ocak 2020 aktüel döneminin detaylarının ikinci haftası hakkında merak edilenler burada. Ancak önce akıllardaki sorulara bakalım:

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ YENİ KATALOGLARI NELERDİR?

 

A101 11 OCAK 2020 KATALOĞU YAYINLANDI.

  • Şok Aktüel 8 Ocak 2020 Kataloğu hangi katalog görsellerini sundu?
  • ŞOK Aktüel Kataloğu 8 Ocak 2020 ile gelecek olan yeni aktüel ürünler neler?
  • 8 Ocak 2020 ŞOK Aktüel Ürünleri için fiyat – ürün performansı nasıl, hangi ürün kaçırılmaması gereken fiyata sahip, hangi ürünler normal fiyatında?
  • ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu 8 Ocak 2020 Çarşamba günü gelecek olan ürünlerin indirimli fiyatları ne zamana kadar geçerli olacak? Akıllardaki tüm bu soruların yanıtı için sayfa devamını görmelisiniz.

Şok 8 Ocak 2020 aktüel katalogları hakkında en detaylı incelemeyi burada bulabilirsiniz. Şimdi görüp görülebilecek en detaylı kataloglar ile sizleri baş başa bırakalım. 2 sayfalık bir Şok aktüel kataloğu bu hafta sunuldu. 8 OCAK 2020 – 14 OCAK 2020 tarihleri arasında geçerli olacak fiyatlara sahip olan bu kataloglarda çok özel fırsatlar yer alıyor. Evinizin ihtiyacı için yine ŞOK size yetecek, desek sanırız ki çok da abartmış olmayız. Ürünlere ait incelemeler ile detaylar başlasın ve bir AKTÜEL ÜRÜNLER klasiği olan ürün inceleme metni sizlerle olsun:

LG markalı olarak gelecek olan 43” ekrana sahip UHD Smart LED TV ürünü 2849,00 TL’den Şok marketlerde olacak. 3 katlı kurutmalık ve Maxflex markalı erkek ayakkabı da bu hafta Şok raflarında sizlerle olacak. Halı örtüsü, sıvı geçirmez alez, aleo vera yastık ve çift kişilik yorgan ürünleri de Şok aktüel ürünleri yeni katalogları kapsamında satılacak.Spor taytlar, kadife pijamalar, kadın ev botları da satacağını açıklayan ŞOK; kadın simli suba çorap, diz altı çorap, külotlu çorap ürünlerini de indirimli olarak raflara getirecek. Bu hafta 8 Ocak 2020 Şok aktüel ürünlerinde çocuk kıyafetleri de 29,95 TL adet fiyatı ile dikkat çekecek. Ek olarak lisanslı çocuk eldiven ve pijama altı da Aktüel Ürünler Şok 8 Ocak 2020 çarşamba kataloglarında bulunacak.



şok 8 ocak 2020 aktüel ürünler kataloğu ilk sayfası

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 4 Ocak 2020 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.