ŞOK 9 Kasım 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|8 Kasım 2022|0 Yorum

Şok 9 Kasım kataloglarıyla küçük büyük herkes indirimlere tanık oluyor. Şok Aktüel indirimlerinin açıklanmasıyla birlikte beklenen detaylar yayınlandı. İşte tüm merak edilen ayrıntısıyla 9 Kasım 2022 Şok kataloğu:

Şok Aktüel büyük kitlelerce büyük beklentilerle karşılanıyor. Şok 9 Kasım 2022 kataloğu olarak nitelendirilen çarşamba fırsatlarında Kasım ayının 9’u ile 15’i arasında indirimler dikkat çekiyor. Gündemden düşmeyecek fırsatlar sunan Şok kataloğunun güvenilir anlatıcısı Aktuel-Urunler.Com bu haftanın özelinde her detayı ele alıyor. Şok 9 Kasım ayrıntıları başlıyor.

Alışverişçilerin meraklı gözlerinden kaçamayan Şok Aktüel yeni listesini açıkladı. Özel kampanyalarla dolu Şok 9 Kasım 2022 kataloğunda kaçırılmaması gerekenler “Aman Kaçırma”” etiketli sayfalarda yayınlanıyor. Kampanyalarla dolu haftanın merak edilen Şok 9 Kasım kataloğunda neler var? Gelin, bu soruya keyifle yanıt verelim. Hem Mutfak Ürünleri, hem Elektronik Ürünler hem de Tekstil Ürünleri sunan 6 sayfalık kataloğun ilk bölümünde bir Airfryer müşteriyi karşılıyor. Onvo 5 lt Airfryer ürünü 1599 TL fiyatla sunulan Şok vitrin ürünü oluyor. Son zamanların popüler ürünü airfryer için uygun fiyat ve kaliteyi bir arada görebildiğimiz Şok kataloglarında bu ürün için 2 yıl garanti etiketi sunulmuş. Bulaşık makinesinde yıkanabilen sepetiyle ve dokunmatik dijital kontrol paneliyle sizlerle olan bu akıllı pişirme ürünü kaçmaz. Mutfak ürünleriyle devam edecek olursak karnıyarık tencere, kapaksız sahan, derin tava ve tencereler Kumsal markalı olarak sizlerle oluyor. Singer buharlı ütü ürünü ile süren kataloglarda bu ürün için 349 TL fiyat sunulmuş. Sayfada melamin tepsi büyük boy 39,95 TL’den sunulurken Sinbo’dan mini quartz ısıtıcı 199,90 TL’den alıcı buluyor. Queen markalı sobada 299 TL fiyat sizlerle olacakken masaüstü led dekoratif şömine 129,90 TL’den geliyor. Nilson’dan priz ve uzatma uygun fiyatla bundle olarak sunulurken kablosuz kafa bantlı kulaklık 129,90 TL’den geliyor. Şok 9 Kasım kataloglarında S-Link SL09 119,90 TL’den ve kablosuz Earpods i9 kulaklık 149,90 TL’den sizlerle oluyor. Sayfanın en altında ise Duracell pil çeşitlerinde %30 indirim yer alıyor. İlk sayfa bu şekilde sonlanırken ikinci sayfada da Aktüel Ürünler incelemesi devam ediyor. Şok 9 Kasım kataloğunun ikinci sayfasında tekstil ürünleri dikkat çekiyor.

Şok 9 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu kampanyalarının ikinci bölümünde Aman Kaçırma sürprizleri raflarda temel tüketime yönelik yer buluyor. Çarşamba günü 9 Kasım itibarıyla geçerli olması beklenen Şok Aktüel kataloğunda lezzetli gıda ürünleri indirim fırsatı buluyor. Temel Tüketim, Gıda Ürünleri ve Temizlik Ürünleri bu kapsamda indirime giriyor. Sadece Şok’ta yer alan Lio markalı ürünlerde yeşil zeytin ekstra olarak indirime giriyor. Anadolu Mutfağı markası da sadece Şok Market’te satılıyor. O üründe de indirim var. %10 indirimle 13,95 TL’ye inen bu ürün kaçmaz. Karmen’den gelen lezzetli atıştırmalık, Fiskobirlikten fıstık ezmesi gibi ürünler Şok raflarında yer alıyor. Taşkale Tahin ürününde ve Taşkale Pekmez ürününde paket olarak satış yapan Şok, her iki ürün için de 64,90 TL fiyat etiketine sahip olacak görünüyor. Şok’ta MİS tam yağlı tost peyniri ürününde 199 TL fiyat sunan Şok’ta Eti atıştırmalıkları indirime giriyor. Buna karşın Ülker ürünlerinde de büyük fırsatlar tam 1 farklı sayfada sizleri bekliyor. Son bölümde ise bulaşık tableti, Ariel aqua+pudra 9kg ürünü, tuvalet kağıdı, bebek bezi gibi ürünler indirime giriyor.

9 Kasım Şok Aktüel Kataloğu fırsat ürünleri beyaz eşyalarda büyük fırsatlara sahip oluyor. 9 Kasım 2022 Çarşamba günü satın alınabilecek olan ürünlerde ankastre set var. Bununla birlikte Çamaşır, Bulaşık ve Kurutma Makinesi ürünleri de indirimde! Hoover beyaz cam ankastre set ürününde 7699 TL fiyat sunan Şok kataloğu HDM 656 WTK beyaz cam davlumbaz, Beyaz cam ocak ve beyaz fırın sunuyor. Bu ürünlerin ardından Altus’tan AL 434 AS bulaşık makinesi 5499 TL fiyatla sizlere sunuyor. Dijital ekranlı Hoover 5E5D0FW-17 H-Dish 300 bulaşık makinesi ise 3459 TL’den ücretsiz teslimat avantajıyla adresinize geliyor. Fırsat reyonlarında 60 stokla gelen Hoover kurutma makinesi de kaçmaz.  Şok 9 Kasım 2022 kataloglarında 9kg Altus AL 9103D 1000 devir çamaşır makinesi 7199 TL ve 100 stokla geliyor. Son üründe ise Altus AL8103 1000  Devir çamaşır makinesi sizleri bekliyor. Dahası ve fazlası da var. 9 Kasım Şok Aktüel için merak edilen her şey için görsellere bakabilir, resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. İndirimli günler dileriz.

ŞOK 9 KASIM 2022 KATALOĞU

Şok 9 Kasım 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok 9 Kasım Kataloğu Ev Tekstili ve Genel Tekstil Ürünleri Şok Aktüel 9 kasım ankastre ürünleri, çamaşır bulaşık ve kurutma makinesi ürünleri

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 8 Kasım 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.