ŞOK Aktüel 28 Ağustos 2013 İndirim Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|21 Ağustos 2013|0 Yorum

Şok aktüel bu hafta da diğer haftalar olduğu gibi birçok üründe indirim sunuyor. Pek ilgi görmese de fazlasıyla daha iyi ürünler sunan Şok Markette bakın bu çarşamba neler var… Şok 28 Ağustos 2013 – 10 Eylül 2013 Çarşamba günleri arasında indirimli olacak ürünlerin kataloglarını görücüye çıkardı. Şok aktüel kataloglarda birbirinden çeşitli ve ucuz ürünler var. Bayanların mutfak ve banyoda kullanması için temizlik malzemeleri, gıda ürünlerinin yanı sıra okulların açılmasına yakın olduğundan dolayı indirime giren kalem, silgi ve birçok okul araç-gereci de bu hafta ŞOK’ta. Müşterileri Şok’a sokacak ucuz ürünlerin bulunduğu katalog konu devamında…

ŞOK Market 28 Ağustos 2013 | Şok Aktüel

Bu hafta A101 ve Bim Kataloglarına yer vermeden olmaz. İşte bu haftanın Bim aktüel ve A101 fırsat katalogları…

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 21 Ağustos 2013 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.