ŞOK Market Çalışma Saatlerini Değiştirdi

| Genel|14 Nisan 2020|1 Yorum

Şok market açılış – kapanış saatleri değişti. 14 Nisan 2020 tarihi itibarıyla geçerli olacak olan yeni uygulamayı ifade edelim.

Kısa ve net biçimde anlatmak gerekirse 14 Nisan 2020 tarihi itibarıyla Şok Marketler sabah 9.00 ile akşam 21.00 saatlerinde hizmetlerine devam edeceğini açıkladı. Şok’un Sosyal medyadan yapılan açıklama ile birlikte ülkemizde normal çalışma şartlarına en erken dönen marketler arasında şimdiden yerini aldı. Sizler için Şok’un Instagram ve Facebook adreslerinde yer alan görseli de sunalım.

Şok Market Saat Kaçta Açılacak? Saat Kaçta Kaçta Kapacak?

Sok Market Saat Kacta Aciliyor ve Kacta Kapaniyor

Şok  tarafından yapılan açıklama şöyle:

Değerli Müşterilerimiz,

Koronavirüs ile mücadele sürecinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, 14 Nisan Salı günü itibarıyla mağazalarımızın açılış ve kapanış saatleri aşağıdaki gibi olacaktır.

Açılış: 09.00
Kapanış: 21.00

Saygılarımızla.
Şok Marketler

Bu anlamda Şok’a gitmeden önce bu saatlere dikkat etmenizi Aktüel Ürünler olarak öneririz. Sitemizin Şok Aktüel kategorisinde indirimleri yakından ayrıca takip edebilirsiniz.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 14 Nisan 2020 tarihinde, Genel kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“ŞOK Market Çalışma Saatlerini Değiştirdi” için 1 Yorum