Watsons AĞUSTOS 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|9 Ağustos 2023|0 Yorum

Watsons Ağustos 2023 kataloglarında meraklı bekleyiş yerini güzelliğe bırakıyor. Watsons 9 Ağustos 2023 kataloğunun yayınlanmasıyla kesinleşen fırsatlarda tam kırkbir sayfa var. Şehrinizdeki en iyi kişisel bakım marketlerinden olan Watsons yine muhteşem detaylarıyla tüm ay boyunca ve 3 Eylül 2023 tarihine kadar özel fırsatlar sunacak. İşte merak edilen o detaylar:

Watsons 9 Ağustos 2023 & 3 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olacak indirim listelerinin yer aldığı kataloglarını açıkladı. Özel fırsatlar, ekstra promosyonlar, puanlar, yeni ürünler ve nicesi bulunan bu katalog tam 41 sayfa! İçerisindeki her şeye sahip olmayı isteyeceğiniz Watsons Ağustos kataloğu için hazırladığımız mini inceleme ve tam görsel detay başlıyor…

A101, Bim ve ŞOK Kırtasiye kataloglarının tamamı için aktuel-urunler.com/kirtasiye-katalogu bağlantısına tıklayınız.

Watsons Ağustos 2023 kataloğunda yüzlerce marka ve binlerce ürün %50 varan indirimleriyle açıklandı. Watsons takipçilerinin merakla beklediği ” watsons güzellik ve kişisel bakım ödülleri” nihayet belli oldu. Yılın en iyi ürünleri ile tanışma fırsatını kaçırmamanız için watsons tüm bu ürünleri Ağustos 2.023 kataloğunda özel fiyatlarıyla satışa sundu. İçerisinde watsons ödülleri kazananlar, kasa arkası fırsatları, yüzlerce marka ve binlerce ürünün sadece Watsons’ta olan parçaları, makyaj, cilt, saç, kişisel bakım, sağlık ve sürdürülebilir yaşam ürünleri kataloğa genel görünümünü kazandırdı. Sıcak yaz günlerinde çok daha iyi anladığımız veya anlamamız gereken sürdürülebilir yaşam kavramının ürünlere sirayet etmiş hali ile ortaya çıkan sürdürülebilir ürünler sadece watsons’ta satışta! Katı sabun çeşitleri, güneş kremi, nemlendirici diş macunu ürünleri bu kapsamda sizlerle ve üstelik indirimli olarak satışta. Bununla birlikte 20 tl alışverişe özel indirimleriyle dikkat çeken ürünlerde leke giderici serum, maske çeşitleri, sivilce karşıtı 100 temizleme jeli, ayak maskesi, güneş koruyucu ve krem çeşitleri ile pek çok olmazsa olmaz ürünler müthiş fiyatlarla sizlerle. Haftanın en dikkat çeken üründe The Purest Solutions leke giderici serum 30ml 305 TL’den 152,90 TL’ye iniyor. Ayrıca Watsons şampuan çeşitlerinde 49,95 TL adet fiyatı yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra yılın en iyi maskarası, en iyi fark aleti, en iyi ten makyaj ürünü ve yılın en iyi makyaj ürünleri inanılmaz indirimlere sahip olarak satışa çıkıyor. Maybelline sky high cosmic black maskara 508,40 TL’den 304,90 TL’ye iniyor! İnanılmaz indirimler WATSONS AĞUSTOS 2023 kataloğunda bulunuyor. Bunların yanı sıra yılın en iyi dermo kozmetik ürünü olan Cosmed Atopia temizleme yapı ise 479,90 TL’den 359,9 TL’ye düşüyor. Revolation Forever flawless affinity far paletinde 329,90 TL fiyat kesinleşiyor. Siz de yılın en iyi ürünlerini watsons kataloğunda inceleyebilirsiniz.

BU KATALOG 9 AĞUSTOS 2023 – 3 EYLÜL 2023 tarihleri arasında geçerli indirimleri ifade etmektedir.

Watsons Aktüel indirimlerinde tanıdık bildik markalar büyük indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatlarıyla yerini kesinleştiriliyor. Watsons’a özel yüzlerce marka ve binlerce üründe kaçırılmayacak fiyatlar %50ye varan indirimleriyle perçinleniyor. Makyaj ürünlerinde Loreal, Maybelline ve pek çok harika marka bulunurken; bu markaların müthiş ürünleri indirimli fiyatlarıyla müşterisine sunuluyor. Harika fırsatların yer aldığı Watsons kataloglarını anlatmak, o katalogları tek tek görmek kadar başarılı olamadığı için sizleri bir an önce 9 Ağustos – 3 Eylül Watsons kataloğu ile baş başa bırakalım. İşte meraklı bekleyişin nihayete ermesiyle kesinleşen o fırsat ürünleri… Güzelliklerle dolu günler dileriz.

WATSONS 09 AĞUSTOS 2023 – 03 EYLÜL 2023 KATALOĞU

Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 1. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 2. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 3. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 4. Sayfa

Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 5. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 6. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 7. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 8. Sayfa
Watsons agustos 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 9. Sayfa

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 9 Ağustos 2023 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.