Watsons EKİM 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|12 Ekim 2022|0 Yorum

Watsons ekim 2022 katalogları nihayet ortaya çıktı. Merakla beklenen ürünler sunan Watsons aktüel için çok özel fiyatlar ve ürünler indirime girmeye başladı. Watsons 10 Ekim 2022 tarihi itibarıyla başlattığı fırsat ürünlerini 30 Ekim 2022 ay sonuna dek sizlerle buluşturacak. Detayları anlattığımız Watsons Kataloğu başlıyor:

Watsons, tam anlamıyla aktüel ürünler sunmaya başladı. Ayrıcalıklı indirimlerini sunan mağaza hediyelerle dolu kampanya kataloğunu yayınlandı. 10 Ekim 2022 günü başlayan fırsatlar %50’ye varan indirimlerle birleşince ortaya müthiş bir fırsat havuzu çıkarttı. Sizler için detayları anlatmaya başlayalım.

Watsons Ekim Kataloğu 2022 – Watsons Katalog

Watsons Ekim 2022 özel kataloğu bu ay çok da uzun olmayan bir süre için müthiş fırsatlarla dolu 32 sayfalık katalog yayınladı. İçeriğinde hemen hemen her ürüne indirim uygulayan bu katalogda özellikle Watsons Card avantajları dikkat çekti. Lafı uzatmadan fırsatlar, hediyeleri ve tüm merak edilenleri anlatalım: Girişte %50’ye varan indirimlerin Watsons Card ile geldiği belirtilmiş. Sayfanın diğer yarısında göz bandı ve toka hediyesiyle dikkat çeken Loreal Paris ürünü bulunmakta. Fırsat bölümünün ikinci sayfasında sadece Watsons’ta bulabileceğiniz ürünler ekstra büyük fırsatlara sebep olmuş. Watsons card ile indirime giren bu ürünler arasında duş jelinden jilete, diplinerden maskaraya kadar pek çok ürün indirimli fiyatla yer almış. Diğer sayfasında da benzer indirimler bulunan katalogda Gliss şampuan çeşitleri, Oral-b diş fırçası çeşitleri de indirimli fiyatla sunulmuş. Ekim 2022 kataloğunda bulunan Flormar green up gune oje çeşitleri de 34,95 TL adet fiyatıyla ve 16 farklı renk seçeneğiyle sizlerle buluşmuş. Vegan olduğu belirtilen bu üründe “Yeni” etiketi de dikkat çekmekte. Alışılagelmiş Watsons aktüel sayfalarında makyaj temalı indirimler dünyaca ünlü Makyaj markalarının ürünleriyle dolu. Maybelline, Loreal Paris, Max Factor ve Rimmel gibi markalarda yeni ürünler ve kaliteli kampanyalar 10 Ekim-30 Ekim kataloğunda sizlerle. Aynı fırsatlarda başka başka markalarda sunan Watsons indirimlerini kataloglardan görebilirsiniz. Bir diğer katalog sayfasında güzellik serumları sıralanmış. Aradığınız serumun Watsons’ta olduğunu belirten sayfada inanılmaz ürünler var. Garnier, Sinoz, Neutrogena, Loreal, Simple gibi markalarda pek çok farklı serum çeşitleri sizlerle. Tüm bu kampanyaların yanında bir de esktra fırsatlar ve hediyeler bölümü var. Şimdi o kısım ile devam edelim.

  • 1 adet Midnight Serum alımında göz bandı & toka seti hediye.
  • 9Wishes serum çeşitlerinde alışverişin yarısı kadar Watsons Card puan hediye.
  • 5 Eylük 2022 ile 27 Kasım 2022 tarihleri arasında toplamda 300 TL Loreal Paris cilt bakım ürünleri alışverişi yaparak çekilişe katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
  • 1 adet Diadermine LIFT + Phytoretinol alışverişine 10 TL değerinde 1000 Watsons Card puan hediye ve kargo da bedava.
  • 160 TL ve üzeri Bepanthol alışverişinize çekiliş ile Kipling Era omuz çantası kazanma fırsatı var.
  • 2 Adet Gliss saç bakım ürün alışverişine 10 TL değerinde 1000 Watsans Card puan hediye.
  • 2 Adet Palette Deluxe alışverişine 10 TL değerinde 1000 Watsans Card puan hediye.
  • 150 TL Schwarzkopf alışverişine 30 TL değerinde 3000 Watsons Card puan hediye ve kargo da bedava.

Watsons Ekim 2022 aktüel ürünler kataloğu ile alakalı olarak merak edilen her noktaya değinmeye çalışıyoruz. Ancak Watsons Kataloğu tam 32 sayfa! Bu da demek oluyor ki biz ne kadar anlatırsak anlatalım hep bir şeyleri es geçmiş olacağız. İşte bu sebeplerle sizin Watsons kataloglarına detaylıca bakmanız daha doğru olacaktır. Sizler için Ekim 2022 dönemi için geçerli olan Watsons Aktüel Kataloğunu tek tek, görsel görsel sayfa devamına ekledik. Tüm indirimleri oradan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca belirtmek lazım ki; Watsons Kasım 2022 indirimleri de müthiş fırsatlarla dolu olarak gelecek. Bu yüzden derhal bildirim sistemimize abone olabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

WATSONS 10 EKİM – 30 EKİM 2022 KATALOĞU – WATSONS EKİM

WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 1.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 2.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 3.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 4.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 5.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 6.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 7.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 8.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 9.SAYFASI
WATSONS EKİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLER 10.SAYFASI

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 12 Ekim 2022 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 13 Ekim 2022 | 17:14 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.