Watsons MAYIS 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|1 Mayıs 2023|0 Yorum

Watsons Mayıs 2023 kataloğunda fırsatlar ve indirimler resmen açıklandı. Watsons Aktüel ürün kataloglarında bulunan indirimler 1 Mayıs 2023 ile 4 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Fırsat ürünlerinde neler yer alacağı hususu ve bu ayın tüm öne çıkan fırsatları için buyurun görsellere:

Watsons Katalog indirimleri yeni dönemde Mayıs 2023 itibarıyla önemli kampanyalar sunuyor. Watsons 1 Mayıs 2023 kataloğunda bulunan bu fırsatlar 4 Haziran 2023 tarihine kadar sürecek önemli indirimleri bir araya getiriyor. Aktüel Ürünler ayrıcalığıyla Watsons Aktüel indirimlerine bakış atalım…

BU KATALOG GEÇMİŞ SENELERE AİTTİR. LÜTFEN YENİ KATALOG İÇİN WATSONS KATEGORİ SAYFAMIZIN GÜNCEL HALİNİ ZİYARET EDİN.
Watsons kategorisi için: aktuel-urunler.com/watsons

Watsons Mayıs 2023 dönemi kataloğu Watsons güzellik ve kişisel bakım ödüllerine aday ürünlerde Watsons Club’a özel %50’ye varan indirimler müşterisini bekliyor. Watsons Katalog indirimleri “en iyi” ürünü “en iyi” fiyatla müşterisiyle buluşturmanın heyecanını yaşayadursun, biz müşteriler bu kampanyaları kaçırma niyetinde değiliz. Bu sebeple 1 Mayıs ile 4 Haziran 2023 tarihleri arasında ilgili oylamaya dahil ürünlerin indirimlerinden faydalanmak için stokların tükenmesi veya azalmasını beklemeden harekete geçelim. Odul. watsons. com. tr adresinden oylamasını yapabileceğiniz bu etkinliğin sonuçlarını sonraki kataloglarda görebileceksiniz. Bunlarla birlikte artan sıcaklar, baharın gelmesi ve yaz aylarının artık göz kırpmasıyla “Güneş Bakım Ürünleri” ihtiyacınıza muhteşem ürünler var. Watsons sürdürülebilir yaşamı destekleyen ürünleriyle hem sizi hem de doğayı koruyor. “Yazı, sürdürülebilir güneş ürünleriyle karşıla!” sloganıyla gelen bu ürünlerde 4 farklı fırsat ve dahası bulunuyor. Tüm ürünlerin incelenmesi için ilgili katalog sayfası sizi watsons resmi internet sitesine davet ediyor. Gelenekselleşen Watsons kampanyası “20 TL alışverişe özel fırsatlar” ile muhteşem indirimler sizleri bekliyor. Nivea canlandırıcı bakım kremi 249,90 tl yerine 74,95 tl fiyata inerek tercih sebebi oluyor. Note bb krem ürününde 279,90 tl fiyat yerine 124,90 tl fiyat bulunuyor. Loreal Paris gold maskara ürününde 259,90 tl yerine 129,90 tl fiyat bulunurken bu ay yüz temizleme yağı, besleyici ayak maskesi, deodorant çeşitleri, günlük ped ürünleri ve duş jelleri muhteşem indirimleriyle sizleri bekliyor. Sayfa devamında şampuanlar, diş eti bakımı Diş fırçası, saç bakım yağı, makyaj süngeri ve haribo keyif paketi ürünleri muhteşem indirimleri ile sizleri bekliyor. Watsons özel yüzlerce marka ve binlerce üründe inanılmaz fiyatları Mayıs kataloğuyla müşterisiyle buluşturmaya devam ediyor. NYX, revelation, debohrah ve pek çok ünlü marka ürünü watsons ile indirime giriyor. Bunların yanı sıra saç tonikleri, saç bakım ürünleri, saç mayonezi, sıvı el sabunu ve tıraş bıçağı gibi ürünler yine watsons ile yüzde elliye varan indirimleriyle sizleri bekliyor.

BU KATALOG 1 MAYIS 2023 ile 4 HAZİRAN 2023 tarihleri arasında geçerli indirimleri ifade etmektedir.

Watsons Aktüel katalog ürünlerinde makyaj fırsatları maybelline New York markasının muhteşem ürünleriyle başlıyor. Daha dolgun ve kalkık dudak görünümü elde etmenize yardımcı olacak ürünler, yüksek kapatıcı ve hibrid pudra fondötenler ve tek seferde yoğun siyah etki yaratan eyeliner ürünleri sizlerle buluşuyor. Watsons Mayıs 2023 kataloglar içerisinde ten makyajının en iyileri loreal Paris etiketiyle satışa çıkarken bu hafta Lipstick factory NYX ürünlerinde inanılmaz fırsatlar sizlerle oluyor. Revelation yağ içermeyen ultra hafif formüle sahip kapatıcı çeşitleri, fondötenler indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra revelation glow balm çeşitleri 279,90 tl fiyat yerine 179,90 tl fiyata sahip olarak sizlerle buluşuyor. Pastel markasına sahip olan far paleti çeşitlerinde ise 95,95 tl yerine 69,95 tl fiyat sizlerle oluyor. Loreal Paris ile watsons işbirliğinden doğan Paris ışıltısını cildinizde hissedebilirsiniz. Bunun için loreal Paris güneş kremi, peeling etkili tonik, gösterimi ve c vitamini serum ürünleri muhteşem fiyatlara sahip olarak sizlerle buluşuyor. Makyajında bu ışıltıyı yaşamak isteyenler için kapatıcı çeşitleri, fondötenler, maskara ve ruj ürünleri dikkat çekiyor. Güneşin tadını çıkarmak isteyenlere güneş kremleri, güneş koruyucuları ve güneş bakım ürünleri watsons ile indirime giriyor. Pek çok markada muhteşem indirim sunan watsons kataloğu cilt ürünlerinde de aynı hassasiyeti devam ettiriyor. Daha fazlasının bulunduğu Watsons Mayıs kataloğunu inceleyerek indirimleri resmi Watsons internet sitesinden veya Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz. İndirimli günler dileriz.

WATSONS 1 MAYIS 2023 – 4 HAZİRAN 2023 KATALOĞU

Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 1. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 2. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 3. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 4. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 5. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 6. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 7. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 8. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 9. Sayfa
Watsons mayis 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu 10. Sayfa

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 1 Mayıs 2023 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.