Watsons ŞUBAT 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|8 Mart 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Watsons katalog detayları açıklandı. Watsons Şubat 2022 aktüel ürün kataloglarında müthiş fırsatlar yer almaya başladı. 10 Mart 2022 tarihine dek sürmesi beklenen indirimli ürünlerde gerek 14 Şubat Sevgililer Günü gerekse Şubat ayı indirimleri muazzam fırsatlar sunmakta. Peki öne çıkan ürünler neler, hangi fırsatlar bu ay Watsons mağazalarında sizlerle olacak, işte merak edilenler:

Watsons Şubat 2022 fırsatlarının resmen açıklanmasının ardından içinde bulunduğumuz ay sebebiyle ayrıca bu katalogları sizlere ulaştırma ihtiyacı duyduk. Watsons Aktüel olarak da nitelendirebileceğimiz bu indirimli ürün katalogları için onlarca sayfada onlarca ürün indirime giriyor. Peki merak edilen bu ürünler arasında neler var ve en çok dikkat çeken fırsatlar neler olacak? İşte Watsons Şubat Ayı Özel katalogları…

Watsons ŞUBAT Kataloğu 2022 – Watsons Katalog

Dünyanın en önemli güzellik ve sağlık bakım zincirlerinden Watsons, yepyeni kataloglar ile muhteşem indirimleri son kullanıcıya sunmaya başladı. Şubat ayını tamamen kapsayacak olan bu kataloglarda 14 Şubat özel teması da dikkat çekici… Türkiye’nin tanınmış youtuber’ları arasında yer alan ve özellikle kişisel bakım ve makyaj konularına hakimiyeti ile bilinen Danla Biliç’in kapakta olduğu Watsons Kataloğu için “Aşık Olacağın Ürünler Watsons’ta” başlıklı indirim rüzgarlarına siz de kapılacaksınız. Katalog içeriğinden genel olarak bahsederken katalogda kaçırılmaması gereken tüm ayrıntıları da ayrıca sizler için ayıkladık. Öncelikle belirtelim ki bu katalog için ürünler 31 Ocak 2022 ile 10 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Kapak sayfasında Danla Biliç’in de işaret ettiği üzere Garnier Yeni C Vitamnli Parlak Süper Aydınlatıcı Serum yer alıyor. Koyu leke görünümünü 6 günde azaltabilen bu ürün için 3.5 niasinamid + Cvitamini+ selisilik asit detayı da üründe dikkat çekiyor. İkinci ve üçüncü aktüel watsons sayfalarında 20 TL’lik alışverişe aradığınız indirimler sunuluyor. İlgili sayfada yer alan ürünler “Şubat Fırsatları” olarak nitelendiriiyor. İçerisinde Nivea, Emotion, Watsons, Derminix, Revolution, Golden Rose, L’Orêal Paris, Pure Beauty, Frudia, Orkid gibi markalar yer almakta. Ayrıca Signal, Paradontax, Clear, Pantene gibi kişisel temizlik ürünleri de bu sayfada büyük indirimleriyle dikkat çekiyor. Watsons Aktüel Şubat 2022 kataloglarında Aksesuarlarla alakalı indirimlerin ve detayların olduğu fırsatları görelim: Bu hafta Superdrug tırnak aksesuarı 39,95 TL fiyatla sizleri bekliyor. “Sürdürülebilir Yaşam” temalı ürünlerde ise Dr.Organic, Biovene, Simple gibi sadece Watsons’ta yer alan ürünler sizlerle. Watsons Katalog detaylarında Revolution butterfly forever flawless far paketi 129,90 TL ile sizlerle. Kaçırılmaması gereken fırsatlar arasında bulunan Relove by Revolution ürün çeşitleri/adet fiyatı 24,95 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerle. Watsons İndirimleri arasında makyaj ürünlerinden bahsetmeye devam edecek olursak; L’Oreal Paris ürünlerinde, Maybelline ürünlerinde ve NYX ürünlerinde kaçrılmaması gereken ürünler yer alıyor. Cilt ürünleri ile devam eden katalogda ayrıca “Yeni Çözümlerle tanışma zamanı” sloganlı gelen The Purest Solutions cilt bakım ürünleri adet fiyatı 103,90 TL’den başlayan fiyatlarla geliyor. Bu hafta Loreal Paris’ten gelen YENİ Air Volume mega black sizlerle. Çarpıcı, cesur ve romantik temlarıyla gelen maskara ürünleri Watsons’ta Şubat kataloğu ile büyük indirimlere sahip olarak sizlerle!

Watsons Şubat 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu listelerinde bulunan indirimler kuşkusuz ki alanında oldukça iyi ve uygun! Ancak tüm bu fırsatlara ek olarak gelen indirim puanları da kuşkusuz çok önemli. Bu kapsamda yeni ayda şu iki avantaj da kaçmaz:

85 TL SYOSS ÜRÜN ALIMINA 10 TL DEĞERİNDE 1000 Watsons Card Puan Hediye
Watsons Card ile 60 TL ve üzeri alışverişe watsons. com. tr ve Watsons Mobil uygulamasında anında 20 TL indirim Kodu: WTS6V749Z
30 TL üzeri Colgate ağız bakım alışverilerinizde 15 TL değerinde D&R Hediye Çeki!

Görüldüğü üzere Watsons Katalog detaylarında önemli fırsatlar bulunuyor. Bu denli renkli bir katalogda bu fırsatları yakalayabilmek adına sitemiz Aktüel Ürünler’i takip etmeye devam edebilirsiniz. Fırsatlara devam edecek olursak 14 Şubat Sevgililer Günü için muhteşem bir hediye olan “PARFÜM” için Watsons size yetecek! Dünyaca ünlü markalarda büyük fırsatlar Watsons kataloglarında sizlerle. İçerisinde Calvin Clein, Tommy Hilfiger, Emotion, Privacy, Elizabeth Arden ve Slazenger markalı parfümler sizlerle. Dahası ve fazlası için sizlere Watsons resmi adresi watsons. com. tr adresini öneririz. Ayrıca sitemizden katalogları da görebilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Watsons 31 Ocak – 10 Mart 2022 Kataloğu – ŞUBAT KATALOĞU

Watsons Aktüel Ürünleri Şubat 2022 Kataloğu Görseli 1 Watsons Aktüel Ürünleri Şubat 2022 Kataloğu Görseli 2 Watsons Aktüel Ürünleri Şubat 2022 Kataloğu Görseli 3 Watsons Aktüel Ürünleri Şubat 2022 Kataloğu Görseli 4 Watsons Aktüel Ürünleri Şubat 2022 Kataloğu Görseli 5

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 8 Mart 2022 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.