11 Nisan A101 En Çok Aranan Aktüel Ürünleri

A101 11 Nisan aktüel ürünleri belirlendi. A101 aktüel katalogları ile göz kamaştırmaya devam ediyor. A101 de bu hafta çok özel ürünler sizlerle olacak. LAV ürünlerinin boy gösterdiği bu markette bakın neler var… Sizleri daha fazla meraklandırmadan başlıyoruz. Çay seti 12 parça 27,95 TL, çay seti 12 parça 19,95 TL olarak satışa sunuluyor. Şekerlik 4,95 TL olarak kampanyada… Bu hafta mutfak ürünlerinizi tamamlayabileceksiniz. Aradığınız her şey a101 de mevcut. Kahvaltı tabağı 2,50 TL ve meşrubat kase bardağı, tatlı saklama kasesi kabı 2,75 TL olarak aynı fiyatla satılıyor. Reçellik 1,75 TL, kahve yanı su bardağı 2,25 TL olarak 11 Nisan Perşembe günü satışta… Diğer katalogda gördüğünüz kahve fincan takımı ile kahve yanı su bardağını birleştirebilirsiniz. Böylece harika ve çok uygun fiyatlı takım yapmış olursunuz. A101 sizler için her şeyi düşünmüş ve düşünmeye de devam ediyor. A101 aktüel de kampanyalar devam ediyor. Kepçe altlığı ve bambu servis gereçleri 2,50 TL olarak satışa sunuluyor. Bu katalogda görebileceğini en yüksek fiyat Saklama kabı 3’lü 12,50 TL olacak. Erzak kabı, Nofrost saklama kabı ve sunum tabağı 4,95TL olarak sizlere sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Nisan 2019 tarihinde, A101 11 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...