Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 14 Nisan Saray Aktüel Ürünler

A101 aktüel kampanyalı fırsatlarında 14 nisan indirimleri devam ediyor. Bu sayfada Saray markalı ürünler sizlerle oluyor ve bizlere de bu ürünleri incelemek düşüyor. 1 tanesi hariç tamamı 1,00 TL’den sunulacak olan bu ürünler hem fiyat hem de kalite anlamında oldukça doyurucu olabilir. Tamamı Saray markalı olmak üzere şu ürünler bu haftanın 1,00 TL fiyatlarına sahip A101 indirimleri arasında yerini alacak. Cralips kraker çeşitleri 140gr taco acılı veya nacho peynirli seçenekleri ile, Bistella bisküvi çeşitleri 150gr kakao kremalı veya kakao kremalı mozaik olarak sizlerle. Saray Dolce çikolata soslu kek 3,40gr, Prens vanilya aromalı kremalı sandviç bisküvi 4,50gr sade ve kakaolu çeşitleri ile, Prens kakaolu fındıklı kremalı sandviç 180gr da sizlerle. Çikilopcuk kakao kaplamalı marshmallow’lu sandviç bisküvi 160gr da bu sayfada. Son olarak 1,00 TL fiyatlı olarak Saray Çikilop kakao kaplamalı marshmellow’lu sandviç bisküvi 120 gr da sizlerle. Son ürün ise 0,50 TL fiyatına sahip kakao kaplamalı kek çeşitleri 50gr Saray sizlerle.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 11 Nisan 2016 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar