A101 27 Aralık Aldın Aldın Aktüel Ürünler

A101 27 Aralık’ta harika ürünleri ile sizlerle buluşmaya geliyor. A101 aktüel haftanızı aydınlatacak ürünleri ile sizleri bekliyor. Bu hafta her çeşit ürün de indirim uygulayan bu market, bir evin en büyük masrafını da sizlere cazip fiyata sunmuş. Birçok marka deterjan ürününde kampanya var. Dilerseniz hep beraber bu ürünlere bakalım… Alo Toz Deterjan 43,90 TL, Fairy Bulaşık Deterjanı 35,90 TL ve ABC Çamaşır Yumuşatıcısı 5 L 14,95 TL olarak kampanyada… Ecco Yeşil Tuvalet Kâğıdı 23,95 TL ve La Diva Doğal Sabun 120 g 3,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünlerin yanında katalogda yerini alan atıştırmalık ürünler de sizleri sevindirecek. Ülker 9 Kat Tat Gofret Çeşitleri 1,45 TL ve Ülker Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata 77 g 5,25 TL olarak sizlere sunuluyor. Diğer bir ürün ise Haribo Yumuşak Şeker Çeşitleri 140 g 2,95 TL olarak kampanyalı ürünler listesinde yerini alıyor. Bu ürünleri kaçırmamak için sizler de sitemizi takip ederek erken haberdar olabilirsiniz. Daha fazlası için katalog incelemelerimiz devam ediyor. Hep birlikte devam edelim…

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Aralık 2018 tarihinde, A101 27 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...