A101 27 Aralık Mutfak Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 27 Aralık’ta sizleri bekliyor. A101 aktuel yeni haftasına beklenenin ötesinde bir giriş yaptı. Bu hafta sürprizlerle dolu kataloglar sizlerle buluşuyor. Büyük indirimler, harika fırsatlar ve yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız A101’e uğrayabilirsiniz. Hep beraber detaylı ürün incelemesine başlayalım… 30 Parça Çatal-Bıçak-Kaşık Seti 185,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünün detaylarına bakacak olursak… Krom paslanmaz çelik olan bu ürün 6 adet yemek kaşığı, 6 adet yemek bıçağı, 6 adet tatlı kaşığı, 6 adet yemek çatalı ve 6 adet tatlı çatalından oluşuyor. Oldukça kapsamlı bir ürün olarak satışa sunuluyor. Diğer kampanyalı ürünler ise… Cem marka Tava-Sahan-Sosluk 19,95 TL adet fiyatı ile sizleri bekliyor. Pasta Tabağı 2,50 TL, Saklama Kabı 3,50 TL, Keyif Çerezlik 4,95 TL olarak satışa sunuluyor. Hayatınızı kolaylaştıracak olan bu aktüel ürünler ayağınıza geldi. Plastik ürünler 3,00 TL, Lisanslı Matara 4,95 TL ve kış aylarının vazgeçilmezi Kestane Çizici 3,50 TL olarak raflarda yerini aldı. Bu harika ürünleri çok uygun fiyata almak için 27 Aralık tarihinde A101 marketlere uğramayı unutmayın. Detaylı incelemelerimiz devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Aralık 2018 tarihinde, A101 27 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...