Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel, 31 Mayıs 2018 Aldın Aldın Kataloğu

A101 31 Mayıs 2018 perşembe itibarıyla geçerli olacak olan katalogları yayınladı. Basılı katalog sayfalarında neler var ve bu hafta A101'e neler gelecek yakından bakalım. İlk olarak Toshiba 49L2863DAT 49” Full HD Smart LED Tv var. Ayrıca General Mobile GM5 Plus cep telefonu da sizlerle olacak. Piranha 1125 Full HD aksiyon kamera ve TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici de sunan A101 market bu haftayı muhteşem fırsatlar ile doldurmuş. 31 Mayıs itibarıyla geçerli olması beklenen kampanyalarda bulunan Toshiba 49L2863DAT 49” Full HD Smart LED Tv ürünü için Total Picture quality, WLAN built-in, Smart TV, 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi 1 adet Scart girişi, dahili HD uydu alıcısı, Netflix ve bluetooth gibi özellikler de var.Ücretsiz VESTEL montajı ile gelen ürün 3 yıl da Vestel güvencesine sahip… Devamında bulunan General Mobile GM5 Plus cep telefonu da bataryası ile dikkatleri üzerine topluyor. Ayrıca 2 yıl GM garantisine sahip olan ürün için özellikler katalogda belirtilmiş. Piranha 1125 Full HD aksiyon kamera ve TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici için de tüm özellikler A101’in 31 Mayıs görselinde sunulmuş. Fırsatlar için A101’e teşekkürler…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar