BİM Aktüel 16 Ağustos Gerekli Ürün Grupları Kataloğu

BİM aktüel ürünleri ile 16 ağustos indirimleri yeni haftasına merhaba diyor. Bu haftanın en önemli ürünlerini sunacak olan BİM'de yüzler gülüyor. 32'' uydu alıcılı televizyonda 799,00 TL fiyat ve Dijitsu markası BİM'de... 8 bölmeli çift kapaklı dolapta da 179,00 TL fiyat sunan Bim aktüel, ütü gibi ürünler de önemli indirimlere imza atıyor. Philips buhar kazanlı ütüde 459,00 TL fiyat BİM'de... Oldukça kaliteli olan bu ürün için taksit avantajı da Bim'de. Sayfadaki ürünlerde ayrıca ışıklı cam katte 69,90 TL'den, mini masaj aleti 14,90 TL'den satışta... Mutfak ürünlerinde de özel fiyatlar Bim aktüel kataloglarında sizlerle oluyor. Saklama kabı ürünlerinde önemli fiyat ve avantajlı fiyat BİM aktüel'de...Sayfaya ek olarak kişisel temizlik ürünleri de BİM'de yer alıyor. Bunların tamamı ve daha fazlası için 16 ağustos bim aktüel katalogları aktüel ürünler'de sizlerle...

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 16 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...