BİM 16 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|7 Ağustos 2019|11 Yorum

BİM aktüel ürün katalogları ile gelen sürprizler raflarda… BİM 16 Ağustos 2019 aktüel ürün katalogları bu hafta kampanyalarında bulunan önemli indirimler sizlerle buluşacak. İndirimlerin ve fırsatların adresi Bim, çok özel detaylar sunarken Aktüel Ürünler ise bu detayları daha da öne çıkarmanın gayretinde… İşte o bahsi geçen kataloglar ve fazlası…

BİM 16 Ağustos 2019 aktüel ürünler kataloğu, bir başka deyişle Bim aktüel yeni hafta katalogları yayınlandı ve sosyal medya başta olmak üzere pek çok alanda duyuruldu. Ürün fiyatları ve kampanyalarında en geniş gruba sahip marketlerden biri olmayı başaran Bim’de bu hafta yine çeşitli ürünler ve farklı ürünler yer almakta… Pek çok marketin aksine sürekli değişen ve gelişen ürün grubunda bu hafta BİM güvenlik kamerası dahi getiriyor. Evet hatalı okumuyorsunuz, Bim güvenlik kamerası getirecek… Bununla birlikte drone da sunmayı kafaya koyan market bunu hem uygun fiyata yapacak hem de daha küçük olarak sunacak. Detayları aktardığımız BİM AKTÜEL görsel incelemelerine de göz atabilirsiniz.

Her üründe uygun fiyat sunan market bu hafta ayrıca TV, ütü ve dolap ürünlerine de el atıyor. Ek olarak kişisel temizlik ürünü de sunmayı hedefleyen BİM 16 ağustos cuma günü piyasayı kavuracağa benziyor. Hem uygun fiyat hem kalite hedefleyenlerin adresi haline gelen BİM’de içerik ve kalitesi ile cevap veriyor. 16 Ağustos bim aktüel kataloglarının tamamı ve daha fazlasının bulunduğu görsel detaylar ile incelememize geçiyoruz.

Bu hafta bim aktüel 2 sayfa olarak sunuluyor. İlk sayfada elektronik yoğun bir grup olsa da asıl bomba ürünler ikinci sayfada…  Güvenlik kamerası, oyuncak, pilli powerbank ve bisiklet tutucu aparat, ev tekstili ürünleri, ışıklı scooter, sensörlü mini drone ve daha fazlası… Tam anlamı ile indirim cümbüşü, tabiki Bim’de… İşte o bahsi geçen kataloglar…

BİM 16 Ağustos 2019 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Ağustos 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 11 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

“BİM 16 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 11 Yorum