BİM 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

Bim 17 Mayıs aktüel ürün fırsatlarının yeni inceleme görselleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu haftanın özel kampanyalarında neler olduğuna basılı görseller vasıtası ile ışık tutmuştuk. Şimdi ise BİM’in bizzat resmi sayfasında bulunan detaylı görseller içren o açıklayıcı görseli ile AKTÜEL ÜRÜNLER olarak ışık tutacağız. 32” UYDU ALICILI TELEVİZYON ile başlayan indirimlerde sadece ürün adı ve görseli yer alıyor. Daha detaylı bilgiyi görsel incelemelerde verdiğimiz için çok fazla üzerine düşmedik. Bu sayfada Masa Rattan görünümlü, Sandalye Rattan Görünümlü, sırtlıklı sandalye minderi gibi ürünler var. 16 Jant bisiklet, kot terlik, spor ayakkabı, mini sırt çantası da ilgili 17 Mayıs sayfaları arasına girmiş. Tuşlu cep telefonu ve alışveriş file gibi ürünler de Resmi fiyatları ile görselde bulunuyor. İşte o bahsi geçen Bim aktüel görseli…

BİM 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Tam Liste

BİM 17 MAYIS 2019 RESMİ GÖRSEL 1 BİM 17 MAYIS 2019 RESMİ GÖRSEL 2

Katalog: 1 2

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Mayıs 2019 tarihinde, Bim Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz