BİM 17 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel|

12 Ocak 2020

|19 Yorum

Bim 17 Ocak 2020 aktüel kataloğu ile satılması beklenen ürünler yenilenerek devam ediyor. Çocuklarınız için oyuncaklar, sizler için ev tekstili ürünleri bu sayfada Bim tarafından sunulmuş. Biz de bahsi geçen sayfayı detaylıca inceledik. İşte o katalogda yer verilen Bim aktüel 17 Ocak 2020 kataloğu indirimleri:

Öncelikle kız çocukları için sunulan Barbie aynalı güzellik masası seti tam anlamı ile harika… Oyuncak kamyon, oyuncak sürtmeli araçlar ise erkek çocukları için gelen aktüel fırsatlar arasında yer alıyor. Bir diğer Bim kataloğu ürününde hikaye kitapları sunulmuş vaziyette… My Little Pony sürpriz paket ise belki de en dikkat çeken oyuncak… Kutuda My Little Pony çizgi filmi sinema filmi ve Equestria Girls çizgi dizisi karakterlerinden birinin 4cm boyundaki mini figürü var. Temaya özel bir aksesuar, karakter ile ilgili bir koleksiyon kartı ve mini bir stand yer alıyor. Bir diğer ürün grubunda ise şunlar var:
Aktüel Bim Katalogları 17 Ocak 2020 fırsatlarında çift taraflı yastık, çift kişilik ve çift taraflı yorgan gibi ürünler sizlerle. Soley örtü-battaniye de çift kişilik olarak Bim aktüel kataloglarında bulunuyor. Post halı, pijama takımı ürünleri ve yastık alezleri de Bim 17 ocak katalogları ile sizlerle… Dahası ve fazlası ise kataloglarda…

A101 9 OCAK 2020 KATALOĞU YAYINLANDI

 

BİM 17 OCAK 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

1 2 3 4

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 12 Ocak 2020 tarihinde, Bim Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 19 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , , , , ,

“BİM 17 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 19 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...