Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
BİM 19 Ekim Aktüel Kataloğu Yeni İndirimleri

Bim aktüel 19 ekim fırsatları ortalığı kasıp kavuruyor. İndirim rüzgarları Bim ile esiyor. Bu haftanın aktüel ürünlerinde Bim ilk olarak Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu 1.449 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. Diğer fırsat Masline Aspiratör 89 TL fiyata sahip oluyor ve ayrıca Kumtel Cam Set Üstü Ocak 299 TL fiyatı ile gelen diğer bir aktüel ürün oluyor. Bim'de bu hafta Simfer Inox Turbo Fırın 40 Litre 175 TL'den alıcısını bekliyor. Bim aktüel ürünleri en yeni fırsatları ile sizlerle oluyor. Elektronik ürünleri ile de müşterisini memnun eden Bim yine müşteri dostu olmayı sürdürüyor. Gerek çalışanları gerek ürünleri ile müşterinin dostu olan Bim, aktüel ürünleri ile de sizlerle oluyor. Bim aktüel ürünleri ve en yeni güncel katalogları ile incelemelerimiz devam ediyor. Kısaca sayfa ürünlerinden bahsedelim. Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu 2 yıl garantili, 5.5inc ekrana sahip, 8 çekirdekli işlemcisi var ve 13mp arka-8mp ön kameraya sahip... Daha fazlası incelemede... Bim Kumtel ürünü ve Masline ürünü ise görselde daha net ve anlaşılır olarak sizlerle... Bim market aktüel ürünleri incelemesi devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

BİM 19 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 7 Ekim 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar