BİM 6 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 6 Kasım 2018 kataloğu ile sizlerle… Beklenen ürünleri beklenen günde getirmeyi en iyi şekilde başaran BİM, 6 Kasımda da muhteşem fırsatları sizlere sunuyor. Sizlerde bu haftanın ürünlerini merak ediyorsanız 6 Kasım Salı günü BİM’ e uğramayı ihmal etmeyin. Sizler için fırsat ürünlerini sitemiz üzerinden inceledik ve detaylandırdık. 6 Kasım da BİM yine vatandaşların yüzünü güldüreceğe benziyor. BİM aktüel ürünlerini sizlerle paylaşmaya başlayalım… Colgate Diş Macunu 10,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Üsteli 2’li paket şeklinde raflarda yerini alacak. Diğer bir ürün ise Arm&Hammer marka Extra White Care ve Sensitive Care Diş Macunu 15,95 TL’den satışta… Colgate Ağız Bakım Suyu 6,95 TL’den, Colgate Diş Fırçası 6,95 TL’den Koruma Kapaklı Diş Fırçası ise 1,95 TL’den satışta olacak. Diş İpi 8,95 TL, Kürdanlı Diş İpi 5,95 TL ve Diş Fırçası Saklama Kabı 0,95 TL’den raflarda yerini alıyor. Diş Bakım Ürünlerini detaylıca inceledik. Fırsatlar tabi ki devam ediyor… Diğer bakım ürünleri ise, Soyulabilir Yüz Maskesi- Siyah ve Gold 9,90 TL üstelik kil içerikli, Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi 12,95 TL, Saç Fırçası 9,95 TL, Deodorant- Kadın 6,95 TL 150 ml olarak raflarda… Sıvı Sabun 6,95 TL, Islak Mendil 6,95 TL, Nefes Almaya Yardımcı Burun Bandı 5,75 TL ve son fırsat ürünü Nemlendirici Bakım Kremi 3,95 TL olarak BİM 6 Kasım kataloğunda yerini almış. Bu ürünleri aktuel-urunler.com olarak sizler için detaylıca inceledik. Daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ekim 2018 tarihinde, BİM 2 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...