BİM 29 Kasım Çeyiz Tutkunları Özel Aktüel Ürün Sayfası

29 Kasım Bim aktüel katalogları sevenleri ile buluşmaya hazır. Bim aktüel kampanyalarında hangi ürünler indirimde hemen Aktüel Ürünler sayfasından öğrenin. İndirimleri ürünlerin ardı arkası kesilmiyor. Bim aktüel 29 Kasım kataloğunda takipçilerine yönelik ürünleri çok uygun fiyatlarla getiriyor. Fakir Blender Seti Rhapsody 149,00 TL olarak satışa 29 Kasım tarihinden itibaren çıkarıyor. Bim aktüel Cuma kataloglarında daha neler var neler... Akel marka Davul fırın 135,00 TL fiyatı ile görenleri büyülüyor. Ayrıca Yağlık 9,95 TL'ye satışta... Bu hafta Bim aktüel gününde büyük kampanyalara imza atıyor. Keysmart Türk Kahvesi Makinesi 189,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Tost Makinesi 159,00 TL fiyatı ile göz kamaştırıyor. Oldukça kaliteli ürünleri uygun fiyata sizlere sunan bim aktüel de kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Bir başka indirimli ürün Paşabahçe Elips Metal Kapaklı Kavanoz 9,90 TL olarak satışta... Ayrıca güzel oyuncaklar çocuklar için geliyor. Bebeğimle Makarna Eğlencesi 89,90 TL fiyatı ile satışa 29 Kasım tarihinde çıkarılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2019 tarihinde, BİM 29 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...