Bim 29 Kasım aktüel ürünler kataloğunda dev fırsat başlıyor. Bugünden itibaren sizlere duyurulan kataloglardan hangi ürünlerde indirim var öğrenebilirsiniz. Ayrıca Aktüel Ürünler olarak her hafta hangi markette indirim var sayfamızdan öğrenin... 29 Kasım Bim kataloğu bu hafta toplamda iki sayfa olarak yayınlandı. Kataloğun ilk ürünü Smart Drone CX008 Zoom One 159,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka ürün Oyuncu Kulaklık 49,00 TL ve Mikrofonlu Kulaklık Ziva 39,00 TL olarak indirimde... Bu haftanın ürünlerini kaçırmamak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca mail aboneliği bırakarak sizleri haberdar etmemizi bizde isteyin... Kablosuz Mouse 24,90 TL, Işıldak 29,90 TL, Polosmart Akım Korumalı 3 USB Girişli Priz 39,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Termal İçlik Takım 39,90 TL olarak kampanyaya girerken Eşofman Altı 21,90 TL olarak indirime giriyor. Bu kataloglar tam da Bim takipçilerinin isteklerine kulak vermiş. Acil Durum Çantası ve Ekipmanları 39,90 TL fiyatı ile ihtiyacı olanları sevindiriyor. Sizlerde Bim aktuel 29 Kasım indirim coşkusuna ortak olun.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2019 tarihinde, BİM 29 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...