BİM salı indirimleri geliyor. BİM 26 KASIM 2019 aktüel kataloglarında neler var, hangi ürünler indirime giriyor, tüm soruların yanıtı burada. İşte yeni katalog hakkında tüm merak edilenler... Bu hafta salı günü sizlerle olacak olan ürünler açıklanmaya devam ediyor. Bim aktüel kataloglarında bulunan ve her kesimi ilgilendiren aktüel ürünlerde neler olduğuna bakalım. İlk üründe Vücut losyonu dikkat çekiyor. 49,90 TL olan ürün Benpanthol markalı... 60 yıkama konsantre yumuşatıcı da sunan market Yumoş markalı olarak 18,95 TL fiyata sahip... Islak cep mendili de sunan market duş jeli, deodorant, parfüm, yara bandı gibi fırsat ürünleri de sunacak. Bim aktüel kataloglarında hepsi bir arada Finish bulaşık makinesi tableti ve Ultra çamaşır suyu dağ esintisi Domestos da sizlerle... Sıvı deterjan Alo markalı olarak sunulurken çok amaçlı temizleyici asperox markalı olarak BİM'de.. Daha fazla temizlik ürünü de sunacak olan Bim 26 Kasım katalogları hakkında tüm detaylar ve daha fazlası görselde... Kaçırmayın, üzülmeyin. İyi alışverişler...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Kasım 2019 tarihinde, BİM 29 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...