BİM Aktüel 6 Eylül Ev Teknolojisi Kataloğu

BİM 6 Eylül aktüel ürünleri yeni indirimleri ve kataloglarında özel kampanyalar yer almaya devam ededursun, Aktüel Ürünler bu indirimleri en detaylı biçimde sizlerle buluşturmanın heyecanı içinde kavrulmayı sürdürüyor... Bu hafta Kumtel markalı ürünler ile başlayıp mutfak ürünleri ile biten indirimlerde ilk olarak neler var bakalım. Kumtel cam ankastre ürünlerinde 1099,00 TL üçlü set fiyatı sunan Bim aktüel, bu ürünler içerisinde cam davlumbaz, cam ocak, cam panel fırın sunuyor. Hem şık hem cam hem de Ucuz... Daha ne olsun... Dijitsu'dan mikrodalga fırın, Luxel'den turbo fırın, markasını okuyamadığımız tost makinesi de Bim'de sizlerle... Ayrıca keysmart çay makinesi de bu hafta bim'de... katlanır yer sofrası, desenli cam süt şişesi, 3'lü ayaklı renkli kupa da bu hafta kataloglarda yer almakta... 6 Eylül bim aktüel indirimlerinin sonuncusu ise yıldızlı dekorlu 3lü su bardağı oluyor... Daha fazlasının yer aldığı aktüel ürünler konusu için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 6 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...